Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk. Hogyan tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
A barátommal 4,5 évet voltam együtt. már párszor szakítottunk a mostani előtt, épp ezért nem tudom, hogy hogy kéne ezt a mostanit értenem. Egy részem azt érzi, hogy kibékülünk és akarom is, a másik részem meg már túl akar lépni, mert sok fájdalmat okozott nekem a srác.. Hogy tudnék ebből kilépni? Hogy döntsem el mit akarok?
2013. febr. 24. 22:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

ma 22:47

"...Még nem veszítheteeeek Még nem! Én ééélni akaróóóóók!..."

2013. febr. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

" Én ééélni akaróóóóók!..."


Ezt akkor kellett volna mondanod, mikor a pisztollyal elkezdtél játszani.

2013. febr. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
miért szakítottatok?
2013. febr. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Hát igen sajnos a pisztoly nem csak kakas ilyesztgetésre alkalmas... mostmár ezt is tudjuk :)
2013. febr. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
sokat vitáztunk azért..de a szeretetben nem volt hiány..
2013. febr. 24. 22:59
 16/18 anonim ***** válasza:
Akkora bunkó vagy Shevy.
2013. febr. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

De legalább a kérdező vidul rajta egy kicsit. :))


amugy meg igazuk van az elöttem szólóknak kedves kérdező:

nem érdemes ezt a kapcsolatot folytatni, hiszen ez halálra van ítélve... (mint szegény Jimmy xDD)

de hidd el találni fogsz egy jobba, különbet rendesebbet, szerethetöbbet :) Ettől szép az élet :)

2013. febr. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

azt írod már nem először szakítottatok. nem akarlak megbántani teljesen komolyan kérdezem, hogy akkor ennek a kapcsolatnak mi értelme? többször szakítottatok, sok fájdalmat okozott neked. szerintem egy kapcsolat csak rosszabb lesz ha egy szakítás után újra és újra szakítanak majd összejönnek.


a szakítás nem véletlen!


én legalábbis tapasztalatból mondom. mikor én éltem egy ilyen veszekedős szakítós, kibékülős kapcsolatban, hogy nem lesz jobb, csak rosszabb. a különbség annyi hogy én nem pocsékoltam 4,és él évet az életemből egy ilyenre, csak 10 hónapot, de még azt is sajnálom.


a férjemmel való kapcsolatom sose volt veszekedős, és sosem szakítottunk. ott bennem már meghalna az a bizonyos......és semmi sem lenne ugyanolyan...


26/N

2013. febr. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!