Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tovább? Mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Mit tegyek? Szakítottunk, de tegnap szexeltünk.

Figyelt kérdés

Szóval együtt voltunk 1,5 évet,de szakítottam vele(2hete),mert hazudott,nagyon megbántott.Nem nagyon találkoztunk,csak ilyen 20 perceket azóta.Eszméletlenül teper,vissza a akar kapni.Nagyon szeretem Őt,tudom,hogy Ő is engem,ezért adtam neki egy esélyt a bizonyításra.Tegnap kimentem hozzájuk,segítettem neki az angolban,mert most érettségizik majd.Szóval tanultunk,utána meg berakott egy filmet.Amióta szakítottunk-82 hete ugye)nem érintkeztünk úgy,még ölelés sem volt szinte.Na itt persze én is kívántam nagyon,Ő is és szexeltünk.

Most mondjam neki azt,hogy oké,kezdjük újra?2 hét külön elég volt?

Nagyon nyeregben érezné magát,azt meg nem akarom.De nem tudunk egymás nélkül élni.


2012. jan. 21. 12:27
 1/6 A kérdező kommentje:
(2 hete ugye)*
2012. jan. 21. 12:27
 2/6 A kérdező kommentje:
Miközben ott feküdtünk,beszélgettünk és csak úgy megkérdeztem Ő mit gondol.Nem járunk,csak összejárunk?Erre Ő azt mondta,hogy azt ő utálná,nem tudná csinálni,miközben szerelmes belém.
2012. jan. 21. 12:28
 3/6 A kérdező kommentje:

Úgy akar együtt lenni,hogy rendesen együtt vagyunk,járunk,fogjuk egymás kezét,közös programok.

Mit csináljak?

2012. jan. 21. 12:29
 4/6 anonim ***** válasza:
És te nem akarsz vele úgy lenni? Ha igen, akkor legyél..
2012. jan. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól függ: ha lány vagy, várasd még.

Ha fiú vagy, gyorsan menj bele, mert amit nem kap meg tőled, azt megkapja mástól.

2012. jan. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja,igen,kimaradt:lány vagyok
2012. jan. 21. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!