Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudjam meg hogy hűtlen e?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudjam meg hogy hűtlen e?

Figyelt kérdés

nem élünk együtt, mindenki a saját családjával él. néha eszembe jut hogy lehet fent van randioldalakon ( azért nem regisztrálok én is hogy megnézzem fent van e mert rengeteg randioldal van).

ha a neten nézeget meztelen lányokat, vagy pórnót hogyan tudjam meg?

eszembe jutott párszor az is hogy hiába hívom fel váratlanul, amíg átmegy valamelyik szomszédba mert vannak csinos lányok azt megoldják 10 perc alatt. ezeket hogyan deríthetném ki? vagy hogy kezd e félrekacsintgatni? nem kérek olyan kommenteket hogy nem bízok benne stb. a kérdésre válaszoljatok hogy hogyan derítsem ki ezeket.


2013. febr. 24. 21:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem bízol benne, és ezzel fogod elb.aszni az egészet. Hidd el.
2013. febr. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
valahogy a gépéhez kell hozzáférned....a többit tudod, de nem javaslom a kutakodást, bunkó dolog
2013. febr. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
pedig az van, hogy nem bízol benne. túl élénk a fantáziád. de ha nagyon kíváncsi vagy, akkor egyszer csak úgy váratlanul látogasd meg. de még akkor is kicsi a valószínűsége, hogy elkapod egy csajjal, lehet, hogy épp akkor jött haza a szomszéd pinától...
2013. febr. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
épp ezt mondom én is. kicsi az esélye hogy abba a 10 percbe jelenjek meg. valamint a szülei mondhatják azt is h postára ment, mert falaznak neki.
2013. febr. 24. 21:31
 5/15 anonim ***** válasza:
Ezt hagyd abba mert rá fogsz fázni!
2013. febr. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
miért?ha hírtelen beállítok hozzá valami ürüggyel nem fogja sejteni hogy ellenőrizgetés céljából
2013. febr. 24. 21:44
 7/15 anonim ***** válasza:
Az már régen nem jó kapcsolat, ha az egyik fél úgy érzi, "ellenőrizgetnie" kell a másikat..
2013. febr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
féltékeny típus vagyok, hiába mondja nekem hogy sosem csalna meg, nem kell senki neki, ő hűséges típus. én érzem h valami nincs rendben, olyan nincs h egy férfi egész életében nem csal meg senkit, állítása szerint előző barátnőit sem csalta meg. és ilyen nincsen. nem létezik.
2013. febr. 24. 21:54
 9/15 A kérdező kommentje:
és a legrosszabb ha érzem h megcsalt de nem mondja el. nincs rá bizonyíték.
2013. febr. 24. 21:55
 10/15 anonim ***** válasza:
Érzed?? De most... adott rá bármilyen okot? Vagy csak érzed?
2013. febr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!