Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác, akit 3 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, akit 3 hónapja ismerek, de mostanában úgy elhomályosult minden. Eddig megölelt, találkoztunk (csak barátok vagyunk) sokatbeszéltünk facen, és gyakran rám írt. Mostmár el se jön se discoba, se nem ír rám. Most ez mi?

Figyelt kérdés
most ez mi??:oElhűlt minden. Megutált vagy ez mitől lehe? Nem érdeklem már. Megismert, már tudja mien vagyok. Ennyire kellettem? Vagy ez most hogyvan??
2013. febr. 24. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
talált jobbat nálad, törődj bele.
2013. febr. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg félreértettél valamit. Vannak emberek, akik felszínes haveri kapcsolatokban is tudnak úgy viselkedni, mint ha örök barátságról lenne szó, amíg nekik úgy kényelmes. Aztán találnak egy másik "örök barátot", aki valamiért érdekesebb, és onnantól azon lógnak egy darabig. Mi az, hogy "ennyire kellettem"? Nem ígért neked semmit, nem bántott meg, csak nem érdekled már. Ne foglalkozz vele.
2013. febr. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is félreértetted a srácot, ő eleve nem is akart tőled , csak haverkodni. Most valószínűleg becsajozott, ezért hanyagol. Hagyd, keress mást.
2013. febr. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*nem is akart tőled semmit
2013. febr. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jóköszöntem..már így sikerült rájönnöm xd
2013. febr. 25. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!