Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miiért mondják azt, hogy a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miiért mondják azt, hogy a nő választ, amikor szerintem a fiúk inkább választanak, mint a nők?

Figyelt kérdés
A férfiak azok akik választanak szerintem, már az elején is a férfi választja ki azt a nőt, aki tetszik neki és ő megy oda hozzá, aztán párkapcsolatok terén is több nő van a porondon a férfi dönti el melyik nőt választja stb. Nyilván egy kapcsolatban a nő is választ, de szerintem a férfiak inkább.
2013. febr. 24. 00:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

A nők választanak legtöbbször még ha közvetve is, azért küldik el sokszor alpári stílusban a nekik nem tetsző egyedeket. Jó bizonyíték erre a sok ilyen jellegű kérdés amit a csalódott hímek tesznek fel!


Úgyhogy nem nagyon igaz az elméleted. Nincs több kérdésem!

2013. febr. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Hozzám mentek nők, nem is egyszer és én választottam őket hogy igen vagy nem, igenis csomószor én döntöttem, hogy akarom-e a lányt...... Most akkor hogy is van ez?

Szerintem, úgy lehet, hogy ha ronda vagy akkor másik dönt, ha jól nézel ki akkor én döntök, mert jönnek oda hozzám a nők

2013. febr. 24. 11:19
 13/18 anonim ***** válasza:

a nők választják ki, hogy kivel akarnak lenni. ők döntik el. :)


egy nő mindig könnyebben talál magának pasit. ezért több személy is akad, aki együtt szeretne vele lenni. tehát a nő dönti el, hogy melyiket válassza. :) egyértelmü.


a férfi csak próbálkozik, de a nő választ.

2013. febr. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nő dönt, mivel 1 nőre jut 8-10 pasi (főleg egy buliban) aki közeledik is , aki meghívná egy italra. Neki meg csak válogatnia kell hogy ki... és azzal mi lesz utána.


Én elmegyek egy buliba pasiként, 1 nő sincs aki meg akarna hívni egy italra, ha meg leszólítok valakit azt rajtam kívül még 10en leszólították, és ő dönti el hogy engem választ a 11 ből vagy sem. Szóval szintén nem én döntök.

2013. febr. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Tényleg nem értem én ezt barátom is én is ott nézzük a lányokat és választunk, hogy melyik legyen az az ronda nem kell az szép kell odamegyünk, én választom ki melyik tetszik Most akkor hogy is van ez???

Lehet hogy az ilyen csira ronda parti pasika, aki minden nőhöz oda megy az a fiú nem választ, de igényes pasi mint pl én, igenis én választok, mert én választom ki melyik nőt szeretném

2013. febr. 24. 11:38
 16/18 A kérdező kommentje:

"a nők választják ki, hogy kivel akarnak lenni. ők döntik el. :)"


A döntést még elfogadom, mert én megyek oda én választom ki stb és ha kiválasztottam és odamegyek a nő fogja eldönteni, hogy akar-e vagy nem, viszont nem választja!!!

2013. febr. 24. 11:39
 17/18 A kérdező kommentje:

"Én elmegyek egy buliba pasiként, 1 nő sincs aki meg akarna hívni egy italra, ha meg leszólítok valakit azt rajtam kívül még 10en leszólították, és ő dönti el hogy engem választ a 11 ből vagy sem. Szóval szintén nem én döntök."


Rossz buliba jársz, illetve jóó ronda lehetsz :D

2013. febr. 24. 11:44
 18/18 anonim ***** válasza:
Ez baromság. Mindkét fél választ, szerencsés esetben egymást. Ha az egyik fél választana csak, akkor szerintem nem lenének magányos emberek.
2013. ápr. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!