Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miiért mondják azt, hogy a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miiért mondják azt, hogy a nő választ, amikor szerintem a fiúk inkább választanak, mint a nők?

Figyelt kérdés
A férfiak azok akik választanak szerintem, már az elején is a férfi választja ki azt a nőt, aki tetszik neki és ő megy oda hozzá, aztán párkapcsolatok terén is több nő van a porondon a férfi dönti el melyik nőt választja stb. Nyilván egy kapcsolatban a nő is választ, de szerintem a férfiak inkább.
2013. febr. 24. 00:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
21%

ja férfi választ, de a nő dönti el elfogadja-e a hím közeledését.

(ugyanúgy mint az állatoknál)...

2013. febr. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Pont akkor ásítottam amikor Nóri válaszához értem :)

Amúgy szerintem ez nem csak egy emberen múlik.

2013. febr. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
..ugyanúgy, mint azoknál az állatoknál, ahol szintén a hímnemű egyedek rendelkeznek több örökítőanyaggal
2013. febr. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

2 es állatok vagyunk??, sajnos a mai párkapcsolat tekintetében sokszor az az érzésem, hogy azok vagyunk

Miért a férfi nem dönt, hányszor közeledését nő felém istenem és döntöttem hogy nem vagy igen!!

2013. febr. 24. 00:36
 5/18 anonim ***** válasza:
Nóri, tudsz valamit! Ahogy elolvastam, ásítanom kellett.
2013. febr. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
semmi értelme az utolsó mondatodnak, menjél aludni szerintem :D
2013. febr. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
* közeledett
2013. febr. 24. 00:39
 8/18 anonim ***** válasza:
Igenis a lányok, nők választank. Én csúnya fiú vagyok és már mindenféle csajnál próbálkoztam, de eddig csak három rettentően ronda csaj volt hajlandó velem smárolni is, gondolj arra, hogy a helyes fiúk és helyes lányok vannak csak jó helyzetben igazából.
2013. febr. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ melyik csoport szemszögéből nézem. Ha nőéből és nem jön össze, akkor a férfi döntött. Ha a férfiből és nem jön össze, akkor a nő döntött. Ez lehet csak az én véleményem. N
2013. febr. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mert létezik olyan lány, aki odamegy a fiúhoz, ha akar valamit?
2013. febr. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!