Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol van az a lány akit én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van az a lány akit én keresek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nemtudom ,hogy velem van-e a gond de nemtalálok egy normális lányt. 18 vagyok eddig 7 barátnőm volt mindegyik irigylésre méltó volt de egyikbensem láttam az igazit. Nagy a baráti köröm sok lánynak bejövök 4 kapásból járna is velem de én feleslegesnek tartom ezeket mert nekem nem egy lány kell hanem "A" lány. értitek mi a gondom? :S Szóval jelenleg ott tartok, hogy várok... :D Tanácsokat várok ,hogy mit csináljak.
2009. szept. 9. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
mit csinálj? kérlekszépen, egmondom, hogy mit csinálj... ÉLJ!
2009. szept. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok, én is stagnálok. Én se tudok jobbat az előzőnél, az biztos, hogy ne keresd.
2009. szept. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát igen de már ott tartok ,hogy szerintem bennem van a hiba :s
2009. szept. 9. 19:30
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondjak neked valamit? Hasonló cipőben járok mint te. Kicsi változtatással bár..én lány vagyok. Én meg nem találok normális fiút. Nagy baráti társaság, és a jelentkezők száma is stimmel, de én is teljesen feleslegesnek tartom az olyan kapcsolatokat, amiknek a lényege a külcsín, tehát hogy nem is azért vannak együtt mert neadjisten szeretik egymást, hanem mert milyen ciki már az ha nincs pasid/csajod. Áhh, szóval igen. Ha esetleg választ kapsz a kérdésedre, hogy hogyan is kéne szert tenni normális emberekre, akik nem a külsőm miatt szeretnének járni velem, akkor kérlek szólj nekem is :D


L/17

2009. szept. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

előző vagyok


jaj, ez elég hülyén jött ki: "Kicsi változtatással bár..én lány vagyok." szóval teljesen ugyanígy vagyok én is, annyi változtatással a történetben hogy én lány vagyok.

2009. szept. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Van msn-ed? :D
2009. szept. 9. 19:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanez a helyzet, mint veled, csak én is lány vagyok.
2009. szept. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
van :D:D de nem szívesen írnám le ide, pár ismerősöm is olvassa az oldalt...de ha te megadod, felveszlek :D
2009. szept. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Minél görcsösebben keresed annál jobban nem fogod megtalálni...

Én is ugyszint lány vagyok és dettó ez a helyzet...

ndekem is voltak kapcsolataim és és nem éreztem bennük magam jól mert nem engem akart hanem azt akinek ő elképzelt

és amikor nem kesered a lányt akkor fog megtalálni

Én amikor nem kerestem azt a fiút ugy most mrgtalált pont akire vágytam és elfogadom pedig 400km választ el minket...

de megatáltam azt az embert akire vágytam

nem vagy nagyigényű nem akarsz sokat, én már sokszor megkaptam azt

megtalálod hidd el:D:D

2009. szept. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!