Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak még olyan lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan lányok, akiknek tetszenek a hosszú hajú fiúk?

Figyelt kérdés
Mintha azt vettem volna észre, hogy egyre kevesebb az olyan lány akinek tetszik a hosszú haj.Vagy csak egyszerűen én vagyok rossz helyen, nem tudom.27 éves vagyok, szeretnék egy komoly kapcsolatot, családot de egyedül ez elég nehéz. (bocs ha hülyén fogalmaztam:) )
2013. febr. 22. 23:33
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
Bár sokkal fiatalabb vagyok nálad, de nekem is a hosszú hajú pasik tetszenek, de sokaknak nem. Viszont a kérdésre válaszolva. Vannak :) Ha szépen ápolod, néha vágatsz a végéből (amit egy lánynak is meg kell tenni) akkor az tök jó. Egy csomó kopasz mit nem adna a hajadért, gondolj erre :D
2013. febr. 23. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:

Nekem nem jönne be. Főleg, hogy majdnem derékig ér.

Nőiesnek tartanám ezért az egész férfit.

2013. febr. 23. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon is tetszik ha egy fiúnak hosszú a haja... sajnos a párom már levágatta mielőtt összejöttünk volna, persze így is tetszik, de előtte.... hát, szebbet nála el sem tudnék képzelni.

Senki kedvéért le ne vágasd, biztos szép lehet, főleg ha rendesen ápolod.

Amúgy meg az, aki azt írta hogy a hosszú haj nem férfias, az sztem történelemből bukta, ugyanis régen a férfiaknak is hosszú hajuk volt és nem az őskorról beszélek...

2013. febr. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:

Történelemből bukta? Mert nekem nem tettszik?

Nem az volt a kitétel, hogy csak az válaszoljon, akinek tettszik.....

Régen csak egy állatbőrt viseltek. Na, az is férfias volt.

Miért kell sértegetni, aki elmondja a véleményét?

Csak..mert szombat van.

2013. febr. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
Ha szép, ápolt és illik a viselőjéhez, akkor nagyon szexi. De sajnos a legtöbb hosszú hajú pasi irgalmatlanul elhanyagolja a haját, csak növeszti mint a gyomot, na az visszataszító.
2013. febr. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
hú nagyon meg oszlik a vélemény :) nehogy össze vesszetek itt nekem :) annyit nem ér az egész kérdés :) na várjatok, meg próbálok keresni egy olyan képet neten,ami hasonlít az én hajamhoz...ha nem találok nem rakok ki ^^
2013. febr. 23. 10:39
 27/40 anonim ***** válasza:

Nekem kifejezetten a gyengém.

Ha győri vagy, nem hiszem h nem találsz magadnak párt! :D

Elég sok metálos, punk van Győrben, valakinek csak tetszik. Menj koncertekre, szedj össze valakit :D

2013. febr. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:

na ilyesmi hajam van most,csak egy picit dúsabb

[link]


de csak a hajam ilyen,semmi más.Mellesleg állítólag úgy nézek ki mint egy indián :) bár az sokaknak tetszik ^^

2013. febr. 23. 10:45
 29/40 anonim ***** válasza:
Nem értem akkor hogy nem találsz senkit. :D
2013. febr. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

Persze, hogy vannak nyugi :) Nekem például csak a hosszú hajú férfiak jönnek be igazán, nekem a rövid haj nem vonzó. Páromnak is hosszú haja van :)

Nem tudom milyen zenéket hallgatsz, de például koncerteken vagy rock kocsmákban szerintem könnyebben találhatnál párt, ott sokkal nagyobb az esélye, hogy olyat találsz akinek a hosszú haj jön be.

Bár 27 évesen, komoly kapcsolatra, esetleg családalapításhoz nem olyan lány való aki elsősorban csak a hajad miatt lenne veled, hanem a személyiséged miatt. Aki pedig csak a hajad miatt lekoptatna,elítélne azzal nem érdemes foglalkozni szerintem.

2013. febr. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!