Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak még olyan lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan lányok, akiknek tetszenek a hosszú hajú fiúk?

Figyelt kérdés
Mintha azt vettem volna észre, hogy egyre kevesebb az olyan lány akinek tetszik a hosszú haj.Vagy csak egyszerűen én vagyok rossz helyen, nem tudom.27 éves vagyok, szeretnék egy komoly kapcsolatot, családot de egyedül ez elég nehéz. (bocs ha hülyén fogalmaztam:) )
2013. febr. 22. 23:33
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
hátul majdnem derékig ér, egyenes természetes fekete hajam van.Győrben lakom jelenleg és eddig nem nagyon vettem észre, hogy valakinek is tetszett volna.Sőt! elég furcsán néznek rám néha :S pedig nem tartom magam csúnyának.
2013. febr. 22. 23:57
 12/40 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejönnek a hosszú hajú pasik, főleg, ha még egy kis borostájuk is van. :)


25/N

2013. febr. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim válasza:
rocker vagy, vagy olyan b..i-san hosszú? (előbbi bejön, utóbbi nem :P)
2013. febr. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
Rocker vagyok nem homo :)de linkelnél nekem egy képet mit értesz b*zisan hosszúnak? :D erre kíváncsi vagyok :)
2013. febr. 23. 00:16
 15/40 anonim ***** válasza:
szerintem a felzselézett cuccokat érti:P szerintem...
2013. febr. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:

megtaláltam a sógoromat akkor :-)

nekem és a tesómnak is szinte csak kizárólag a hosszú hajú fiúk tetszenek..ne vágasd le :-)

2013. febr. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
minden pozitiv :)
2013. febr. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
nekem kifejezetten a gyengém, sajnos a mostani párom már levágatta :/
2013. febr. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
:O Gyönyörű hajad lehet. Nekem meg az a bajom,hogy ilyesmi pasikat ritkán látok.:D Ilyen hosszú hajjal.
2013. febr. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
hát, akit érdekel privátban küldjön valami elérhetőséget és küldök képet vagy ilyesmi
2013. febr. 23. 01:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!