Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan közeledjek és mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek és mit mondjak? Mert amikor látom leblokkolok és zavarba jövök!

Figyelt kérdés

2 éve szakítottunk a barátnőmmel... nem is beszélünk egymással, facen tíltás van bár a számát tudom,de nem akarom zaklatni! viszont e 2 év alatt megtudta,h. smároltam az 1ik barátnőjével! szóval azóta tényleg semmi életjel róla! csak néha buliban... de hát akkor sincs semmi beszélgetés, talán köszönés!

így 2 év elteltével érdemesnek tartom,h. bocsánatot kérjek..., sokat változtam mind külsöleg és belsőleg is... csak nem tudom,h. hogy kezdjek neki, mert gondolom látni sem akar..nem hogy beszélgetni! én viszont még midig oda vagyok érte és nem tudom elfelejteni...

értelmes hozzászólásokat és tanácsokat kérnék minden nemű személytől ! köszönöm!!! :)


2013. febr. 22. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Hívd fel, és kérjél tőled bocsánatot. Még akkor is ha soha többet nem fogod látni, mert hogy szerintem egy ilyen után nem valószínű, hogy bárki is újra kezdene bármit is, viszont az elvarratlan szálak mindig problémát okoznak a jövőben, mind két illetőnél.
2013. febr. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hátigazából az egész csajos társaság ellenem van... elöször a nagyfőnökkel kellene rendbetenni a helyzetet.. talán a többi már menne utána!
2013. febr. 23. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!