Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan közeledjek hozzá?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek hozzá? Lépjek én, de hogyan? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

1 éve ismerek egy fiút. Kb 1 hónappal ezelőtt megtudtam , hogy akar velem járni. Majd megtudta ő is , hogy én is igy gondolkodok.Nem egy városban lakunk sajnos , igy csak hetente-két hetente tudunk találkozni.Itt volt most pár napig sielni , és megegyeztük , hogy majd a sípályánál találkozunk , hogy együtt sieljünk , mert hanem unalmas lenne..Persze neten meg telefonon órákig tudunk beszélgetni , viszont élőben az elején nem ment valami jól..aztán belejöttünk. Mikor hazamentünk beszélgettünk erről a "mi" dologról , hogy jóvolna végre már elintézni . El is terveztem , hogy hogyan lesz másnap , de nem úgy lett , mivel valami megálitott , hogy erről dumáljunk, ő meg nem is merte a témát felhozni.Nagyon bátortala , én lennék az első barátnője így hát nagyon tapasztalatlan..

Harmadnap felhoztam a témát , hogy akkor mi lesz kettőnkkel , ő meg annyit mondott , hogy "nemtudom" és egyből más téma. Aztán hirtelen tőlem azt kérdezte , hogy visszatérve mi lesz akkor velünk , én meg ugyan úgy mint ő azt feleltem , hogy nemtudom (amit most nagyon bánok , de olyan erőltetettnek tűnt igy)..Akkor hazament és irta nekem , hogy vele van a gond , nem tud úgy beszélni élőbe velem mint az "ellenkező neművel" és az a gond , hogy ő többet érez irántam , mint sima barátság , csak nem meri a szemembe mondani..Na itt már tényleg elhittem , hogy nagyon bátortalan , mert eddig gondoltam , hogy csak kifogásként használja..

Szombaton remélhetőleg újra találkozunk és nem szeretném ezt a lehetőséget is elb@szni..Szerintetek hogyan közeledjek hozzá , mit csináljak , hogy szombaton végre megtörténjen a "csoda" ?

(Nekem nem ő lenne az első , de attól eltekintve én is félek , mert eddigi barátaimmal nem volt ilyen gond)

Köszönöm előre is a segítséget!


2013. jan. 13. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Bátorítsd, hogy mondja ki Ő, nem értem mit kell ezen ennyit rágódni :)


Amúgy meg szerintem lányként is kezdeményezhetsz, persze, ez ugye neked nem olyan vonzó mintha Ő jönne és férfiként kiállna magáért. Ha zavar a töketlensége ráérsz később aggódni rajta.


Bíztasd, bátorítsd, mondd meg neki, hogy fölösleges ilyenek izgulnia, meg amúgy is , növesszen már tököt :)


Szegény sráccal elbeszélgetnék szívesen, neki kellene inkább tanács.


Remélem segítettem valamit. Nagy kérés lenne, ha megírnád végül, hogy ment a dolog? Komolyan érdekel!


21 F

2013. jan. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Eleget bátorítom , és én kezdeményeznék , ezt meg is mondtam egyik haverjának aki visszamondta neki , de ő azt felelte , hogy az neki nem lenne oké , nem érezné jól magát..

Persze , majd megírom , hogy hogy ment a dolog :)

2013. jan. 14. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!