Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őszintén mondajm a szemábe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén mondajm a szemábe, hogy még szeretem, vagy máshogy közeledjek?

Figyelt kérdés

szóval az a helyzet hogy...még mindig szeretem a volt pasim...és nem tudom hogy mi lenne a jobb:

a)őszintén leüni,és megbeszélni vele a dolgot

b)várni,idővel majd csak lesz valahogy

c)óvatosan közeledni ismét


ezek csak az én ötleteim...bármi más tanácsot,ötletet szívesen várok,sőt,kérlek segísetek...


2013. febr. 12. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
a)
2013. febr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

a)


Mi lenne, ha egyszer végre mindenki az igazat mondaná és nem kamuzna össze-vissza? Így korrekt szerintem.

2013. febr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a- ha őszintén elmondod mi a helyzet,m ő is így tezs majd! :)
2013. febr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
mindig is az őszinteség híve voltam...de most annyira félek,hogy azt modnja majd hogy vége,tényleg vége :/...
2013. febr. 12. 22:00
 5/9 A kérdező kommentje:

amúgy,kösz az eddigi válaszokat..


várom mások tanácsát is :/...

2013. febr. 12. 22:01
 6/9 anonim válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok. Én bátor voltam -akkor így gondoltam- és megírtam neki hogy szeretem. Nem reagált rá semmit, ugyanúgy nem veszünk egymásról tudomást. Úgy gondolom, ha akart volna lépni, már megtehette volna négy napja. Ennek ellenére nem bántam meg, jól esett tudatni vele. Neked is tudom ajánlani az őszinteséget. Megbánni sosem fogod, de ha nem mondod el, mindig ott lesz az a 'mi lett volna,ha...'. Legyél bátor és beszélj vele! :)
2013. febr. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

igen, inkább közöld vele..

meg ha azt is mondja, hogy nem. most is külön vagytok, de ha nem mondod el neki, akkor is külön lennétek. sokat nem veszíthetsz, max kapsz 1 lökést, hogy tényleg tovább kell lépned, és nem foglalkozni vele, mert fölösleges.

2013. febr. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!! :)...azt hiszem tényleg leülök vele megbeszélni a dolgot...
2013. febr. 13. 15:16
 9/9 anonim válasza:
szia ugyan igy vagyok én is most lett vége nm tudom h mit tegyek beszélni akartam vele de ö lesse szar szoval egy probát megér ha tényleg szereted és ha félsz is rosszab nm lesz tapasztalatbol mondom 16/L
2016. márc. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!