Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm normális/nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm normális/nem normális? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Kb öt hónapja vagyok együtt a barátnőmmel. Ő árva és gyerekotthonban él. Nagyon, nagyon szép lány. Minden nagyon rendben volt (testileg is) úgy két héttel ezelőttig, amikor kicsit összevesztünk és én azt mondtam, talán jó ötlet lenne, ha rövid időre nem találkoznánk. Tudni kell, hogy elég hirtelen haragú, és ekkor nagyon mérges lett. Még meg is fenyegetett, hogy megöl. De ezt szerintem nem gondolta komolyan csak mérges volt. Másnap meg úgy tett mintha semmi sem történt volna. Amúgy az öt hónap alatt sosem volt semmi gond, nem volt soha erőszakos vagy agresszív. Mindig kedves meg minden. A szüleim először nagyon ellene voltak, de már megszerették (nagyon segítőkész). Az van, hogy mikor megismerkedtem vele és azóta is néha mondják ismerősök, akik korábbról valahonnan ismerik, hogy vigyázzak vele, mert nem százas. De én ilyet nem tapasztaltam. Állítólag pár éve volt valamilyen ügye (verekedésbe keveredett vagy mi), de erről én két eltérő változatot hallottam lehet nem is igaz. Azon kívül úgy tudom, ha valakinek rossz a magtartása, akkor nem nagyon kap kimenőt a gyerekotthonból. Ő viszont rendszeresen kijár, szóval nem hiszem, hogy balhés (de ehhez nem értek, lehet nem így van).

Am ami az összezörrenés óta foglakoztat azaz, amit egy haverom mondott. Nem hagy nyugodni a dolog. Azt mondta lehet, hogy a barátnőm előttem megjátssza magát. Szóval én nem is azt látom, hogy milyen ő valójában. Az biztos, hogy a szüleim előtt mindig szuper kedvesen viselkedik. Tehát képes megjátszani magát. Mivel szeretem és nem akarok rosszat gondolni róla, lehet alakoskodik előttem? Az biztos, hogy most jobb neki, mint előttem, tejbe-vajba fürösztöm, de azt sosem gondoltam, hogy esetleg számító lehet. Illetve az zavart, hogy tudom sokan nem bírják (nem tudom miért). A haverom azt mondja lehet egy pszichopata és nem kéne vele folytatnom a kapcsolatot. Ezt most mégsem kérdezhetem meg tőle! Nem akarnék hülyeség miatt szakítani.

1. Na most ki lehet ezt valahogy deríteni? Hogy derül ki, hogy valaki nem normális? Szeretem, de nagyon zavarna, ha pszichopata lenne.

2. Vagy, hagyjam az egészet a francba, ne is gondoljak ilyenre, hajtsam el a francba a károgókat, keféljünk mint a nyulak, éljünk mint hal a vízben?

17/F



2013. febr. 22. 14:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Most nem leszek népszerű, de nem baj:

Szóval most komolyan.. Így írsz róla? Szerencsétlen ÁRVA!! Persze, hogy kicsit lelkibajos! Az meg, hogy segít a szüleidnek.. Neked ez BAJ?? Ez is azért van, mert családot szeretne... Hiszen neki nincs sajátja.

Fenyegetőzni szoktam én is, amikor ideges vagyok, de nyilván nem gondolom komolyan. Nekem ne mondja senki, hogy még nem szaladt ki a száján egy-egy gonosz megjegyzés..

Na meg, amit észrevettem, folyton a haverodról beszélsz, hogy ő ezt mondta, azt mondta... blabla. Kit érdekel? Ő haver, nem? A haverok nem barátok, hanem CSAK haverok, akiknek nem adok a szavára,de ha te adsz, hű de szeretheted a lányt...


Javaslom vagy szeresd ezt a lányt, ha olyan kedves, mint állítod, vagy inkább hagyd békén szegényt..

Komolyan ezeknek a mai fiataloknak semmi se jó...

2013. márc. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Benéztem a kérdésembe és sajna véletlen rányomtam arra a vacak "kérdés kiemelése" gombra, most meg nem tudom visszacsinálni.

Természetesen köszönöm a válaszokat.

2013. márc. 22. 15:19
 13/14 A kérdező kommentje:

Reénie

Igen igazad van. Azóta kicsit szégyellem is magam a kérdés miatt. Azóta jól megvagyunk, semmi baj nincs. Sejtettem én, hogy valami ilyen van.

Amúgy az nem baj, ha segít, csak én ilyen szorgalmas embert még nem láttam. Azt nem tudom nézni, hogy ő segít nálunk valamiben, akármiben, én meg nem csak nézem. Szóval ilyenkor emiatt nekem is muszáj segítenem (amikor egyébkén nem tenném).

Köszönöm a választ. :)

2013. márc. 22. 15:20
 14/14 anonim ***** válasza:
Attól hogy ilyeneket mondanak róla, még egyáltalán nem biztos h így van. Az emberek szeretnek csámcsogni mindig valamin/vaalkin sajnos. És szegény egy könnyű célpont lehet. A szüleiddel meg azért olyannyira kedves, mert neki nincsenek szülei szerintem, és vágyik az ilyen dolgokra. De szerintem ez tudatalatti dolog. És igen, szerintem is csak szeretetre, gondoskodásra éhes. Biztos megijedt mikor ezt mondtad neki. Öt hónap alatt meg szerintem elég jól megismerted hogy tudjad hogy mentális problémája van e vagy sem.
2013. márc. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!