Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értek néhány csajt. Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blazer X kérdése:

Nem értek néhány csajt. Miért maradnak egy olyan kapcsolatban ahol megvádolják, megszégyenítik, jelzőkkel látják őket, stb?

Figyelt kérdés
Ennyire jó nekik ez az állapot mint egy normálisabb, nyugisabb, szerelemmel teljesebb párkapcsolat?
2013. febr. 18. 21:04
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Ja úgy már megint más.

De az, hogy így megalázkodni egy férfi előtt.... nem értem... szerintem ezeknek a nőknek kéne lennie önbecslésüknek/tartásuknak, és nem hagyni, hogy ilyen módon megvádolják/megalázzák őket.

2013. febr. 18. 21:34
 12/21 anonim ***** válasza:

Én ilyen kapcsolatban vagyok. Nem azért, mert nem kellenék másnak, mindig volt és van is udvarlóm.

Az életem az utóbbi időben romokban hever: munka, tanulás, család, barátok, minden balul sül el. A munkahelyemen nem tudok teljesíteni, fel fogok mondani (ha nem teszem, akkor nekem mondanak fel..). Családi nyomásra olyan egyetemre mentem, amit nem akartam, persze nem ment, pedig gagyi büfészak. Most otthagytam. A barátaim úgy fél éve egy csapásra mind eltűntek. Nem keresnek, ha keresem őket, leráznak. A családom dettó, a saját anyámat sem érdeklem.

Ezek miatt annyira padlón vagyok, hogy ha még a barátom se lenne, hát én a Dunának mennék. Ezért bármit eltűrök neki, és amióta megérezte ezt, ki is használja :(

2013. febr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

"szerintem ezeknek a nőknek kéne lennie önbecslésüknek/tartásuknak, és nem hagyni, hogy ilyen módon megvádolják/megalázzák őket."


az ilyen nőknek nincs önbecsülésük és tartásuk

gyengék egyedül az élethez

2013. febr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

és ez a szülőkön múlt és a nevelésen.

gyerekkori személyiségfejlődési probléma

2013. febr. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Hát én nem mondhatnám, hogy hasonló problémában szenvednék, mert én már fiatalon rá lettem szoktatva arra, hogy magamtól intézzem el a dolgaimat ha úgy alakulna, tehát egyedül is megbírnék állni a talpamon ha úgy alakulna. Nekem csak annyi kellene, hogy végre legyen egy párkapcsolatom, de az a gond velem, hogy Aszociális (társaság iszony) ember vagyok és nincs semmilyen ismerősi köröm akikkel eljárnék "egyáltalán" bárhová, és nem szeretek zsúfolt helyekre/járművekre (disco, busz, stb.) járni. A kinézetemmel rendben vagyok, tehát nincs olyan dolog amiért szégyellném magam. Max. talán azért mert csak 168 vagyok, de személy szerint ez sem zavart soha, csak a másik nem nem csipázta a kisebb srácokat. :D Meg annyi, hogy nem nézek ki 22-nek, hanem csak 17-18-nak, és ezek a tulajdonságok mit is mondjak... nem növelik az esélyemet. :D
2013. febr. 18. 21:54
 16/21 anonim ***** válasza:

a fent vázolt kapcsolatban is javarészt szép nők vannak.

nem a külső a probléma.


az, h te aszociális vagy, na itt a gyökere az egésznek, az pedig a hibás gyerekkori személyiségfejlődésnek tudható be.


és aki gyengébb, azt mindig megérzi mindenki és reflexszerűen elnyomja mindenki. csak a hasonlók nem.

2013. febr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Én soha nem voltam elnyomva, vagy úgy csinálták, hogy nem tudtam róla. :D
2013. febr. 18. 22:08
 18/21 anonim ***** válasza:
aki nem jár társaságba, nincs aki elnyomja :)
2013. febr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Na látod. :)
2013. febr. 18. 22:17
 20/21 anonim ***** válasza:
69%-nak igaza van.Azok a nők maradnak ilyen kapcsolatban,akik a kutyának sem kellenek,sem a barátaiknak,sem a családjuknak és a párjukon kívül gyakorlatilag nem fordulhatnak senkihez.Ezt tényleg csak az tudja átérezni,aki már járt ilyen cipőben és tudja,milyen egyedül lenni a világban.Bár ezt nem kívánom senkinek.
2013. febr. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!