Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány évesen jönnek rá az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen jönnek rá az emberek, hogy nem a külső a legfontosabb szempont párválasztásnál?

Figyelt kérdés
A nők olyan 23, a férfiak 28-30? Vagy szerintetek mikor?
2013. febr. 17. 01:38
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Jah, már megint te? :D Tudhattam volna. Inkább írj egy másik kamu litániát arról, hogy nem fürdöm, az sokkal viccesebb volt, mint a szánalmas hőbörgésed. ;)
2013. febr. 17. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
0%

Hát az eléggé gáz ha nem fürdesz drága csillagom főleg a mai világban :(


Egyébként ilyenkor csak terelni tudsz mint egy retardált szar

2013. febr. 17. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

Mert mit kellene mondanom egy agresszív, ostoba szerencsétlennek, aki másokra próbálja vetíteni azt, hogy nem tudja magát elfogadni sem külsőleg, sem pedig belsőleg? :) Nem az én problémám, én nem tudom ezt megoldani egy anonim fórumon. Meg nem is igazán áll így érdekemben hajnali 3-kor.

Komolyan inkább fogalmazd a másik litániádat rólam, már tűkön ülve várom! :D

2013. febr. 17. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
34%

Igazad van.Aki leírja az igazságot az már csakis ronda és lelki problémás lehet.Leírtam egy véleményt hogy akinek számít a külső az felszínes,ebbe sajnos én is beletartozom.De már egyből én vagyok a szerencsétlen lúzer stb


De persze te maga a tökély vagy,biztosan bombanő lehetsz ha az egész életedet itt b*szod el és a modell alkatú csajokat kritizálod

2013. febr. 17. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
92%

1. Szerintem még mindig nem felszínesség az, hogy ha valakinek számít a belső mellett a külső is. Az a felszínes, akinek csak az számít + a pénz, társadalmi "rang"...stb.

2. Nem b*szom itt az egész életem.

3. Azt kritizálom, aki nem tetszik. Minden jogom megvan hozzá. Modellalkatú csajt nem emlékszem, hogy láttam volna mostanában. Általában formátlanokat/dagadtakat/közönségeseket szoktam kritizálni, már ha annak számít az, ha feltesz egy kérdést magáról, és én őszintén leírom a véleményem.

4. Nem tartom magam magam bombanőnek, bár mindenkinek más a bombanő. :) A saját mércém szerint nem aggatnám magamra ezt a jelzőt. Tökéletes ember meg nincs.

2013. febr. 17. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
0%

1. Ennyi erővel akkor senki sem felszínes.Inkább arról van szó hogy nem bírod beismerni a hibáidat

2. Nice story

3. Te mindenkit kritizálsz akinek eltérő véleménye van a tiédtől.Kivétel nélkül minden csajra negatív véleményt írsz,még a szépekre is,azért kíváncsi lennék rá hogy te hogy nézel ki,mert nagyon nagy szád van az iylen témákkal kapcsolatban

4. Mégis úgy viselkedsz mintha te tökéletes ember lennél

2013. febr. 17. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

1. Amit írtam, abból nem következik az, hogy senki sem felszínes. Találkoztam nagyon sok felszínes emberrel. Már leírtam, hogy attól lesz az, ha csak a látszat érdekli, amibe beletartozik a külső, a pénz, a státuszszimbólumok, látszólagos "hatalom"...stb., és nem érdekli a másik ember lelke. Szerintem az olyan ember, aki foglalkozik tényleg a másikkal, látja a valódi értékeket, képes igazán szeretni, de emellett alapelvárása, hogy tudjon vonzódni is a párjához, az nem felszínes. Főleg, hogy az ilyen embereknél összefügg a vonzalom a belsővel is, nem elég hozzá a külső. Ezeknek a harmóniája alkotja. Érted már az álláspontom?

2. Nem érdekel, hogy mit hiszel, nem vagyok köteles bizonyítani neked semmit.

3. Az, hogy mindenkit kritizálnék, egyszerűen nem igaz. Nagyon sok szép nőt is látok a világban, viszont azok közül, akik ide kitették magukat, keveset láttam szépnek. Tudod, a szépség szubjektív dolog, mindenkinek más a szép. Jó lenne elfogadni...

Amúgy én is kíváncsi lennék, hogy te hogy nézel ki, mire vitted, milyen ember vagy a valós életben.

4. Ez csak az egyéni szoc. problémád. :D

2013. febr. 17. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Én pont fordítva voltam: úgy gondoltam, a külső egyáltalán nem fontos. És megtanultam a leckét, olyan pasim volt, aki rendes volt, de amúgy nem tesztett, és még csókolózni sem tudtunk. Ok, tényleg nem a külső a legfontosabb, de valamennyire azért fontos, hogy egy kicsit is tetszen az illető. Szec közben is a szemébe nézel, nem? Akkor hogy lehet élvezetes úgy valami, ha undorosz tőle? Most komolyan!
2013. febr. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

A szerelemnek különböző szintjei vannak.

Az első a szexuális vonzalom, melyet a külső ingerek váltanak ki, kinézet, hangfekvés, illatok.

A második a fizikai szerelem, ahol már a belső tulajdonságoknak jut nagyobb hangsúly.

Ha a kettő együtt van, akkor jöhet a tartós szerelem, amit többek között a szexuális aktus közben fellépő oxitocintöbblet okoz.


Azt láthatjuk, hogy mind a kettő számít. Igen ám, de mi van, ha a külső rettentően rossz. A válasz egyszerű: nem alakul ki szexuális vonzalom. Nem egyedi eset, hogy két ember között azért nem jön létre párkapcsolat, mert hiába jól kijönnek egymással, jól el tudnak beszélgetni, de nincs meg az a plusz. Az a plusz pedig a szexuális vonzalom. Mit tehet tehát az, aki olyan ronda, mint én? Van még két aspektus, ami megragadható. Sajnos a hangom megint nem nyert, egyáltalán nem férfias. Marad az illat, éppen ezért törekszem, hogy mindig ápolt legyek és jó illatom legyen. Eddig még nem vált be, de ez a kapu maradt csak nyitva.

2013. febr. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
40 felett azért már visszavesznek a nők is... de fiatalon mindenkinek a külső számít aki mást mond még magának is hazudik.
2013. febr. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!