Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány évesen jönnek rá az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen jönnek rá az emberek, hogy nem a külső a legfontosabb szempont párválasztásnál?

Figyelt kérdés
A nők olyan 23, a férfiak 28-30? Vagy szerintetek mikor?
2013. febr. 17. 01:38
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
De nálam már nem egyszer megesett, hogy külsőleg teljesen átlagos személyt totálisan vonzónak találtam a "belseje" miatt. Nem volt szép, de baromira vonzódtam hozzá. Veletek még ilyen nem volt?
2013. febr. 17. 01:48
 12/36 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség,kérdező!Ahány ember,annyi ízlés...
2013. febr. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
72%

Én nem voltam valami szép lány, még az is megesett velem, hogy az utcán leköptek, hogy de ronda vagy. Szó szerint.


Engem soha nem érdekelt a külső, és mai napig kifejezetten tartok a jóképű pasiktól, pedig azóta bőven meg tudnám szerezni őket, sokat fejlődtem. De nekem nagy törés volt a kamaszkor, egyáltalán nem tartom magam felszínesnek, és nagyon sokféle ember tud nekem tetszeni, nagyon ritka (kb sosem volt ilyen), hogy valaki akivel randizgattunk/kavartunk, végül azért nem jött volna össze, mert nem tetszett igazán. A belső dolgokon múlt mindig.


A külső is fontos, egészen addig, amíg b.szott sok csalódás nem ér. Utána mindjárt huszadrangú lesz... komolyan...

2013. febr. 17. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Szerintem nálad a pont, utolsó! :)
2013. febr. 17. 01:58
 15/36 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kor kérdése. Van, akinek még 40 évesen is a külső számít.
2013. febr. 17. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
52%
A bor nem válik vízzé...A felszínes emberek mindig is felszínesek maradnak,még akkor is ha tudják hogy a külső szart sem ér,mert illúzió az egész
2013. febr. 17. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:

"A külső is fontos, egészen addig, amíg b.szott sok csalódás nem ér. Utána mindjárt huszadrangú lesz... komolyan..."


Én nagyon sokat csalódtam, mégsem mondom, hogy huszadrangú, mert egyszerűen nem igaz. És attól egyáltalán nem lesz felszínes egy ember, hogy számít neki a külső IS.

2013. febr. 17. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
71%
Akinek számít a külső is az már bizony felszínes.De a primitív emberek ezt úgysem bírják felfogni
2013. febr. 17. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a szerencsétlen sz*rrágók nem képesek befejezni a maguknak való hazudozást. Bizony.
2013. febr. 17. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
0%
Inkább az álszent buta szar libák nem képesek beismerni a tényeket.Én is felszínes vagyok egy minimális szinten,beismerem,te viszont erre nem vagy képes,ez a különbség kettőnk között :) Egy nagy foshalmaz vagy aki tökéletesnek hiszi magát közben meg semmit sem ér mert emberileg egy nagy genetikai hulladék
2013. febr. 17. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!