Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mond ilyet ha szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mond ilyet ha szakított velem?

Figyelt kérdés
Szakított velem a párom.Azt mondta senkivel nem szeretne kapcsolatot.És pont.Aztán nem szóltam hozzá.Keresett és láttam rajta szomorú.Aztán öngyi akartam lenni.Valahogy megtudta és megakadályozta.Azt mondta amíg ő él,nekem nem eshet bajom mert vigyáz rám.Aztán mondtam neki leugrom...Egy hídon álltunk.Azt mondta ne,ha ugrasz nem foglak sajnálni.Megyek utánad.Ez most mi? Nem akar járni velem,de meghalna velem? 18/L
2013. febr. 17. 00:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Na most ezt vagy kitaláltad mert ilyen hülye nem lehet valaki vagy pedig igaz és ezesetben tényleg léteznek ilyen idióták. Nagyon remélem hogy csak kitáltad ezt a sztorit mert unatkozol. De ha mégsem akkor ugorjál ha már ilyen barom vagy. Amúgy meg nem hiszem hogy utánad ugrana vagy ha igen akkor megérdemli. Nem véletlen szakított veled ki akarna ilyen depis idióta csajjal együtt lenni amikor vannak életvidám normális nők is és nem ilyen önsajnáltató szánalmak mint amilyen te vagy. Azért mond ilyeneket az exed mert nem hagyná nyugodni a lelkiismerete ha csinálnál valami hülyeséget miatta tehát saját magát védi elsősorban mert nem akar lelkiismeretfurdalással élni egész életében.
2013. febr. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Ivan Iljics ***** válasza:
Én elmorzsoltam pár könnycseppet... a röhögéstől.
2013. febr. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 NagyD1990 ***** válasza:
Ezt inkább valami kulturált módon próbáld feldolgozni és ne úgy, hogy leveted magad egy hídról. A másik, hogy honnét fogod megtudni, hogy tényleg utánad ugrik? Inkább foglald el magad valami értelmes tevékenységgel. Gondolj bele ha mindenki ezt csinálná, csak mert szakított vele a barátja/barátnője, egyre csak csökkenne a populáció.
2013. febr. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az agyad már rég öngyi lett...Ezek után úgy gondolom, hogy jól tette a gyerek, hogy elhagyott! Azért mondta, mert különben amilyen hülye vagy, még le is ugrasz és nem akarta, hogy a lelkén száradjon a halálod. Na de figyelj! Biztos kedvel meg szeret, mint embert, de nem akar már veled kapcsolatot! Éppen azért ,mert valamilyen szinten még szeret nem akarja, hogy megöld magad! Amúgy meg egy köcsög vagy, hogy érzelmileg zsarolod és ilyenekkel terrorizálod! "Dejó" lesz, ha tönkreteszed ezzel és esetleg összejön veled, csak azért, hogy nehogy megöld magad, aztán majd szenved egy olyan kapcsolatban, amit nem akar! Nagyon önző egy ember vagy, na meg gyáva is!
2013. febr. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!