Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mond ilyet ha szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mond ilyet ha szakított velem?

Figyelt kérdés
Szakított velem a párom.Azt mondta senkivel nem szeretne kapcsolatot.És pont.Aztán nem szóltam hozzá.Keresett és láttam rajta szomorú.Aztán öngyi akartam lenni.Valahogy megtudta és megakadályozta.Azt mondta amíg ő él,nekem nem eshet bajom mert vigyáz rám.Aztán mondtam neki leugrom...Egy hídon álltunk.Azt mondta ne,ha ugrasz nem foglak sajnálni.Megyek utánad.Ez most mi? Nem akar járni velem,de meghalna velem? 18/L
2013. febr. 17. 00:12
1 2
 1/14 anonim válasza:
6%
Áccilili,áccilili.. emós kis pöts vagy! öld meg magad ;)
2013. febr. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Pretty Ballerina ***** válasza:
88%
Érzelmileg zsaroltad, kihasználtad. Nagyon gerinces dolog.
2013. febr. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Először is: Mind a ketten egy szerencsétlenségek vagytok.


Aztán: Nem akarta, hogy leugorj, mert élete végéig furdalta volna a bűntudat. Hogy nem ugrott volna utánad az 1000%, de az életét tönkreb@sztad volna.

2013. febr. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nem 100% hogy utánad menne
2013. febr. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
huhh de fájdalmasan gyépés vagy!
2013. febr. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

micsoda szappanopera jelenet :D

Komoylan egy egész csomag zsepit telesirtam volna bánatomban...


1 kislány ha igazán meg akartad volna tenni akkro most nem lennél itt, hanem a hajláktalanok kaparnák össze a maradványaidat némi hideg élelem reményében...

2 nem ugrott volna utánad mert mivel szakitottatok k*rvára nem érdekelte, hogy mi van vele,d csupán mindketten szappanoperákon nöttetek fel és ez jutott eszébe...


jaj istenem Nőjetek már fel...

2013. febr. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Majdnem elmorzsoltam egy-két könnycseppet ezen a rettentően drámai és iszonyatos fajsúlyú történeten! :DDDD


Tényleg szappanopera.

2013. febr. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok emós. És nem szeretjük a szappanoperákat. :-D
2013. febr. 17. 00:24
 9/14 anonim ***** válasza:

ma 00:24

de azt te sem tagadtad, hogy mindketten szerencsétlenek vagytok...


AZT HISZEM ÉN IS ELMEGYEK A KÖZELI HÍDRA ÉS LEUGROM MERT NEM TALÁLOK NŐT MAGAMNAK BRÜHÜHÜHÜÜÜÜ T-T VALAKI NEM AKAR JÖNNI ÉS VALAMI FLANCOS KÖZHELLYEL VISSZATARTANI????

2013. febr. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

te.jó.ég.

Azért mond ilyet, mert nem várhatod el tőle, hogy élete végéig miattad legyen bűntudata, csak mert ostoba voltál. NEM akar tőled semmit, nem azért akadályozta meg... Ennél jobb figyelemfelkeltő ötleteid nem akadnak?

2013. febr. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!