Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 év után szakitott velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 év után szakitott velem a barátom. Hogy lehet feldolgozni?

Figyelt kérdés

Az a legrosszabb,hogy én még mindig szerelmet érzek iránta. Üres vagyok,és nincs értelme az életemnek nélküle. Mintha valami más bolygón élnék azóta, és most már fizikailag is kezdek rosszul lenni. Nem tudok aludni, sokat sirok, mindenröl ö jut eszembe.

Ez a borzalmas idöszak meddig fog tartani, hogy lehet túllenni ezen? Próbáltam nyitni mások felé, azt csinálni amit szeretek, de nincs kedvem semmihez. A hangulatom egy szinten lent van. Köszönöm szépen a hasznos válaszokat.


2013. febr. 10. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Idő

Ennyi az egész.

2013. febr. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
találj valami sok időt és agyat zsibbasztó elfoglaltságot
2013. febr. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Alkohol, barátnők, kalandok és idő. Ez a recept, minden egyéb csak mellébeszélés.
2013. febr. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Át tudom érezni, engem két hete dobott a barátom több mint 2 év után, és én is szeretem még. De ez van, nem tud mit csinálni az ember.

Próbáld meg tényleg elfoglalni magad, én pl. sportoltam, méghozzá elég keményen, hogy ne legyen időm túl sokat agyalni. Oszd be a napodat, ha kell órákra írd le, hogy mikor mit csinálsz. Nem baj, hogy nincs kedved, muszáj erőltetni. Én teljesen antiszociális lettem, annyira nincs kedvem a társasághoz, de mégis megyek, mert muszáj, annál minden jobb, minthogy itthon üljek. Továbbá, ha nem vagyok itthon, akkor valamennyire az ember kénytelen tartania magát, és legalább addig se sírok. Amúgy meg mindenkinek más használ, ki kell próbálni, hogy mi a legjobb.

Egyet ne csinálj: ne keresd őt! Tudom, hogy nehéz, de muszáj megállni, mert igazából semmit nem használ, hanem csak ront.

2013. febr. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!