Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak, ha csalják a feleségüket, miért nem válnak el inkább? Miért várják meg a buktát és, hogy a feleség ill. barátnő döntsön?

Figyelt kérdés
2013. febr. 16. 16:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
73%

Az emberek egy jelentős részének mindig saját maga lesz a legfontosabb (férfiak-nők egyaránt). Miért válnának el amikor nekik ez így a legkényelmesebb?

Veszteni valójuk nincs, hiszen vagy megbocsájt a feleség vagy mennek a szeretőhöz.

2013. febr. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Pár hete volt egy kérdés ahol a kérdező nő csalta a férjét, érdekes ott volt egy csomó szöveg, hogy lehet volt oka rá meg ilyenek. Lehet a férfinek is van oka megcsalni a nőt, vagy csak a nőnek lehet?
2013. febr. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nőtől sem szép dolog, ha megcsalja a párját, ugyan olyan.De most konkrétan a férfiakról van szó.
2013. febr. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, utolsó, nem tanultad még nőktől, hogy ha egy férfi csalja a feleségét, akkor egy rohadt gerinctelen féreg, ha egy nő csalja a férjét, akkor szegényt elhanyagolták. A lényeg, hogy mindig a férfi a hibás. Hogy a kérdésre is válaszoljak: azért, mert nem akarják feladni a biztosat, nem akarják elhagyni a feleségüket, csak nem elég szex stb. Az a baj, hogy sok ember tényleg azt hiszik, hogy majd megházasodnak, és bírni fogják évekik, évtizedekig úgy, hogy csak a házastárssal fekszenek le. Aztán eltelik egy kis idő, kialszik a tűz, és titokban másnál keresik a szenvedélyt, viszont a családi életüket sem akarják feladni, ezért titokban oldják meg, Sztem szinte mindenki megcsalja a másikat egy házasságban. Persze lehet álszenteskedni, és tündérmesékben hinni, hogy szerelem szenvedély mindörökké.
2013. febr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Mert a megcsalt fél szerelmes...
2013. febr. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
87%

"Jaj, utolsó, nem tanultad még nőktől, hogy ha egy férfi csalja a feleségét, akkor egy rohadt gerinctelen féreg, ha egy nő csalja a férjét, akkor szegényt elhanyagolták."


De hallottam, csak fordítva...

2013. febr. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
73%

Soknak nem jut eszébe.

Soknak meg nincs ereje, bátorsága hozzá.

A többség úgy él, hogy nincs is vele tisztában, hogyan szeretne élni, el sem gondolkodik a saját vágyain, hogy mitől lenne boldog. Csak ész nélkül sodródik.

A Ha a férfi beszélni tudna c. könyvben olvastam a szerző pszichiáter beszámolóját, miszerint több kliense volt, aki a feleségét megölte, annyira kiborította őket a nő. Amikor megkérdezte őket, miért nem hagyták el inkább, a férfiak kivétel nélkül mind bután néztek maguk elé, majd kibökték, hogy nahát, ez nekik eszükbe se jutott...

Itt tartunk...

2013. febr. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
a 76%osnak címeztem,ő volt még az utolsó, amikor írtam, csak közben a 77%os írt.
2013. febr. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

"A Ha a férfi beszélni tudna c. könyvben olvastam a szerző pszichiáter beszámolóját, miszerint több kliense volt, aki a feleségét megölte, annyira kiborította őket a nő. Amikor megkérdezte őket, miért nem hagyták el inkább, a férfiak kivétel nélkül mind bután néztek maguk elé, majd kibökték, hogy nahát, ez nekik eszükbe se jutott...

Itt tartunk..."

És akkor most ebből mit akarsz kihozni?

2013. febr. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak akarom, hanem ki is hoztam. Szó szerint azt, amit a hozzászólásom első felében leírtam.
2013. febr. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!