Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Nem értem. (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Nem értem. (lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki csak haver, ritkán szoktunk találkozni. Csak akkor szoktunk találkozni amikor rám ír. Amikor 4-szerre találkoztunk, akkor megcsókolt...de én nem igazán akartam, viszont megtörtént és nem volt rossz. Csak nekem az volt az első. Azóta már taliztunk párszor, de mindig meg akart csókolni, de én nem hagytam magam, mert nem éreztem azt hogy szeretném megcsókolni. Ő járni akar velem, de én pont ezért nem akarok vele járni, mert nem tudnám ráerőltetni magam arra hogy megcsókoljam. Nem tudom miért nem akarom megtenni...Csak egyszerűen nem megy. de közben meg szeretem, mint barátot. Viszont lehet hogy annál többet érzek, mert amikor más lánnyal látom akkor dühös leszek, csalódott, és legszívesebben sírnék, és úgy érzem kiszakad a mellkasom. És amikor nem találkozunk akkor nagyon hiányzik, és vágyok arra hogy megcsókoljam, de amikor ott vagyok vele, akkor nem megy. Mi ennek az oka?? Most akkor szerelmes vagyok?? Megérné járni vele??

én 14 éves vagyok, ő pedig 15 lesz pár nap múlva



2013. febr. 14. 20:34
 1/8 anonim válasza:
Úgy viselkedsz mint egy 12 éves. Nincs még ott az èrettségi szinted, hogy járj valakivel.
2013. febr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
azzal hogy leírtad azt hogy úgy csinálom mint egy 12 éves, azzal nem mentem semmire, és nem csinálom úgy, 12 évesen még nem ilyeneken gondolkoztam, szerintem elég érett vagyok rá, mert van olyan személy aki iránt éreztem hogy meg tudnám csókolni, csak azt nem értem hogy akkor őt miért nem tudom? köszönöm hogy leírtad amit gondolsz, elérted a célodat, rosszul esett hogy ezt írtad, de ez van, te ezt gondolod, én nem kezdek el veled vitázni, csak értsd meg hogy nekem ez nem segített semmit se, várom mások válaszait, akik tudnak segíteni
2013. febr. 14. 20:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát te durva vagy! Szerintem szereted, de az fura hogy ha nincs ott meg szeretnéd csókolni, de ha ott van akkor már nem, vagy szorongsz olyankot és azért vagy a csávó szebb a gondolataidban mint valóságban
2013. febr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igazából az nem nagyon érdekel hogy néz ki, csak néha olyan gyökérként viselkedik xd és hát nem tudom...
2013. febr. 14. 21:59
 5/8 anonim válasza:
figyelj, szerintem nyugodtan járhatsz vele, ez nincs korhoz kötve, ahogy a csókolózás sem. azt én se értem hogy ha ott van veled akkor nem akarod megcsókolni... nem lehet hogy félsz hogy nem csókolsz túl jól? mert hát a lányoknak szerintem nincs túl nagy önbizalmuk... ha ez a gond akkor szerintem nincs mitől félned, mivel mikor először csókolóztatok akkor annak jónak kellett lennie hiszen most járni akar veled! ha nem ezzel van a a gond akkor sajnálom hogy nem tudtam segíteni.
2013. febr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2013. febr. 16. 18:22
 7/8 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Szerintem ne siesd el a szerelmet.Én is elbaltáztam vele az életemet.Amíg teheted húzd, és halaszd, mert te húzod a rövidebbet. Amíg nem annyira komoly,hogy lángol a love addig inkább próbálj meg tanulni és a legtöbbet kihozni magadból.Ráér az a nagy szerelem ha megvan a szakmád.Ha már meg tudsz állni a lábadon, nehogy az legyen a végén,hogy ő tart el téged.Persze ez csak egy jó tanács és ha én tehetném nem zúgtam volna bele abba a fiúba akivel most vagyok.Éppen azért nem pasiznék mert alig láthatom és ez jobban fáj mint akármi. Lehet engem is egy hisztis kis senkinek néznek, akiről azt gondolják, hogy elb**szom az életemet avval, hogy 17 évesen ilyen komoly dolgot tervezek, mégis tudom, ha nem láthatom még a tanulás sem megy. Még egy éve sem vagyunk együtt, de már azt hiszem csak akkor van értelme ha együtt élünk, mert nem bírjuk egymás nélkül. Tudom, hogy hazudik nekem mégis a rabja lettem. Azt hiszem most így tömören összesűrítettem minden félét, de azt akartam ebből kihozni, ne engedj a csábításnak bőven ráérsz én is kb. ilyen korban kezdtem és ilyen gondokkal küzdöttem mint te.Aztán jöttek a csalódások és a bizalomhiány vezetett ide, hogy bevonzottam egy olyan pasit aki semmibe se néz engem. Tanulj az én hibámból, bár engem nem ismersz.

2013. febr. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én azt tudom, hogy nagyon jó érzés, amikor egy lány vonzódik hozzám és ezt érezteti is, még akkor is, ha az illető nem tetszik nekem, értékes az ilyenfajta figyelem. Ettől persze ez még nem feltétlenül komoly szerelem, de a kezdetek ott vannak. A szerelem alapja szerintem a kölcsönös csodálat. Amikor hiányzik, előfordulhat, hogy az hiányzik, hogy csodál. A kérdés az, hogy ha ezt egy másik fiú csinálná, akkor ugyanígy éreznél, vagy van-e még valami plusz ebben a srácban, mint amit írtál.
2013. febr. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!