Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjuk azt hogy a parunk az igazi, a nagy O, akit Isten nekunk teremtett?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldonteni hogy a parome az aki kell nekem,ketsegeim vannak kivancsi lennek a velemenyetekre akivel mar megtortent hogy ratalalt az igazira milyen erzes volt honnan tudta hogy ez az igazi szerelem?
2013. febr. 12. 18:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó kérdés, ezt én is szeretném tudni. A volt barátomra azt gondoltam, hogy ő az igazi, aztán kiderült, hogy mégsem.
2013. febr. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
megnyugtatlak fiam, Neked teremtettem!
2013. febr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Akibe az ember nagyon szerelmes és úgy gondolja minden nagyon szupííí, arra azt gondolja ő az igazi.

De sokszor van olyan hogy többször gondolja ezt :)


Majd ha megvolt az 50 éves aranylakodalmatok na akkor ő az igazi. (De amúgy meg sehonnan sem tudhatod)

2013. febr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Enis naggyabol ebben a helyzetben vagyok,elore minden szep,jo de mostmar nemtudom...vannak dolgok amiert azt gondolom h o az igazi es vannak dolgok amiert hatarozottan azt tudom mondani hogy nem az igazi....
2013. febr. 12. 18:08
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem értem minek kell ezen gondokodni ennyit....

De ha már ezt leírtad :"Nem tudom eldonteni hogy a parome az aki kell nekem,ketsegeim vannak" akkor biztos lehetsz benne,hogy nem az "igazi"

2013. febr. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Előre kijelentem, még nem találtam rá az igazira. De valahogy úgy képzelem el, hogy egy olyan személy (lány) lesz, akit bármilyen hibájával együtt képes leszek feltétel nélkül szeretni. Hogy ez részéről is meglesz-e, jó kérdés.
2013. febr. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
lehet, h illúzióromboló leszek, de azt gondolom, h nincs igazi, több emberből válhat számodra megfelelő, tökéletes nincs
2013. febr. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Akinél nem azt érzed, hogy mindig vele akarsz lenni, hanem azt, hogy nem akarsz nélküle :-)

Nekem a férjem pont ilyen. 10 éve vagyunk együtt, a rózsaszín köd már réges-rég elmúlt, de még mindig azt gondolom, hogy ő a tökéletes másik felem. A hibáival együtt (mondjuk nem sok van neki). És ő az, aki engem is maximálisan elfogad. Kell ennél több?

2013. febr. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem az "igaziról" nem lehet tudni eleinte, hogy ő az, mert hát az tesz valakit "igazivá", hogy sokáig (életünk végéig) boldogok vagyunk vele, és ennek fényében ez egy ilyen paradoxon...

Ha szeretitek egymást és boldog vagy vele, akkor ne görcsölj ezen. Ha úgy alakul, hogy ez elmúlik, akkor nem ő volt, de addig élvezd az életet és törekedj arra, hogy minél tovább együtt lehessetek.

2013. febr. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Minden szerelem igazi, ami nem igazi, az nem is szerelem.

Az igazit nem készen kapjuk, hanem ha szerencsénk van, néha összehoz az élet egy-egy olyan emberrel, akivel idővel igazivá válhatunk egymás számára. Az, hogy "igazik" legyünk a másiknak és ő is nekünk, hogy úgy érezzük, egymás részei vagyunk, szerintem mindig egy hosszabb folyamat, még akkor is, ha már az első pillanatban különlegesen erős vonzalmat, vagy már az első időszakban is elsöprő szerelmet érzünk a másik iránt.

2013. febr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!