Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő disznó?

Figyelt kérdés
úgy veszem észre ,én kedves vagyok és mindig költök rájuk de eddig minden kapcsolat végén kiderült ,hogy kihasználtak:( 21F

2013. febr. 12. 16:53
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
82%
És: Minden pasi disznó???????????????????
2013. febr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Rossz az ízlésed nőkben.

Ez csak azt jelenti,hogy mindig ugyanazt a típust választod,nem pedig azt,hogy minden nő disznó.

Ezek alapján te a cicababa,20 cm műkörmös felületes lányokra buksz.Az ilyen lányok élete bizony pénzt igényel,és a találnak olyat aki ezeket finanszírozza nekik,azt ki is használják.Ne ilyen lányt válassz és kész.

2013. febr. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

16# pacsi :D

És a válasz IGEN.

2013. febr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
59%
Szomorú,hogy ilyen rossz ízlésetek van nőkben,hogy csak ilyeneket fogtok ki..Talán az igényeiteket kéne egy kicsit átformálni!
2013. febr. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
nyilván minden férfinak rossz ízlése van mert mindenki ilyeneket fog ki, de nem is létezik másmilyen :) és még mindig 16# válasza viszi a pálmát :)
2013. febr. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit pontoztok le.

Most komolyan egy olyan nőröl aki a csak a pénzre hajt,már a kapcsolat elején lerí,hogy mik az igényei!!!!!!

Válasszatok inkább olyan lányt aki nem rakja ki a melleit a kirakatba,és nem Gucci táskával jár,és akkor majd már nem lesz minden nő disznó.

Ezek a férfiak hülyék,ha ennyire csalódtatok az eddigi kapcsolataitokban,talán gondoljátok át mi volt minden nőben a közös vonás,és ne olyat keressetek!

Én is nő vagyok,és rosszul esik egy ilyen általánosítás,mivel soha az életemben nem használtam ki semmilyen férfit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2013. febr. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Akkor Te vagy a kivétel erősítő szabály(mellesleg kivétel nincs,majd neked is lesz olyan helyzeted, vagy voltmár csak nem ismerted fel) és a felsorolt dolgokhoz nem kell nagy mell meg Gucci táska, megvan a nőkben anélkül is, sőt nem is kell,hogy nagyon dekoratív legyen! A közös pont a nemi szervük és a gondolkodásuk.
2013. febr. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!