Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő disznó?

Figyelt kérdés
úgy veszem észre ,én kedves vagyok és mindig költök rájuk de eddig minden kapcsolat végén kiderült ,hogy kihasználtak:( 21F

2013. febr. 12. 16:53
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Eleve minek költesz rájuk?

Valószínűleg, ha nem adsz rá lehetőséget, nem fognak kihasználni..

2013. febr. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 Pretty Ballerina ***** válasza:
Csak a kihasználható embert lehet kihasználni.
2013. febr. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Én sem értem, hogy miért költesz rájuk olyannyira, hogy kihasználjanak. Egyébként nem minden nő ilyen, én biztos nem igényelném, hogy halmozzon el cuccokkal.
2013. febr. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Ez bevezetés kérdése. Nagyon el lehet rontani az elején. Már a rossz választással is. De ha meg még el is halmozod, pláne.


Én, pedig általában gavallérnak és stílusos pasinak tartanak, amikor randiztam régebben, az első egy-két alkalommal nem vertem magam nagy költségbe. Persze egy fagyi vagy cukrászdai meghívás belefér, az nem veri földhöz az ember, de mondjuk nem kell a második alkalommal a Gundelben vacsorázni és nercbundát vinni ajándékba. Annak ellenére, hogy mindig megadtam a módját, anyagilag engem egy nő sem használt ki, sőt, ragaszkodtak a felesben fizetéshez vagy ahhoz, hogy visszahívjanak.

2013. febr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Igen! Tisztelet az egy ezrelék kivételének! A nők csak a pénzt és a jóképű pasikat nézik, ma már nincs benne tisztesség a nőkben.
2013. febr. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
66%

Nem mind disznó. Van amelyik gerinctelen puhatestű és vannak élősködők is.


30/F

2013. febr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszban nagyon is egyet értek. A nőkből 1000-ből egy nem disznó, de a többi utálatos, lenézik a másik embert "és a másik emberből úgy húzzák ki a kést a testéből hogy forgatják hogy minél jobban fájjon neki.
2013. febr. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
53%
én cica vagyok :) és ennyi erővel velem minden pasim köcsög volt... szóval minden pasi egy szemét állat ?
2013. febr. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy minden pasit a háta mögött kihasználtál ezért nem csodálkozok rajtad.
2013. febr. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
És van gazdid cica? :)
2013. febr. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!