Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet hinni egy olyan pasinak aki ivott?

Figyelt kérdés
Az alkohol inkább az őszinteséget hozza ki, gátlásokat oldja vagy az ember olyat is mond, tesz, amit egyébként nem tenne?
2013. febr. 10. 17:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
részegség=őszinteség
2013. febr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én azt szoktam mondani, hogy a részegség a meggondolatlansággal egyenlő.

Tehát ami benne van elnyomott dolog, azt őszintén elmondja, de ha megsértődik vagy egyéb ok miatt mondhat hazugságokat is, pl. "sosem szerettelek, te hülye, r*hadt r*banc" na ezt mondhatja pl. indulatosságból is, nem azért, mert így gondolja ténylegesen.

2013. febr. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Simán lehet hazudni részegen, sőt részegen lehet igazán, mert mindneki azt hiszi, hogy részeg ember nem hazudik.

Tapasztalat.

2013. febr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az én pasim akkor a leg őszintébb ha iszik,de nem részeg hanem elég jó kedve van :)
2013. febr. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!