Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírok párom szemébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírok párom szemébe nézni, mert úgy érzem csődöt mondtam mint nő. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

23 éves leszek nyáron és párommal 5 éve vagyunk együtt, 4 éve együtt is élünk.( Ő 24-et töltötte most) Már az elejétől tudtuk, hogy mindketten szeretnénk gyereket, de két éve sikertelenül próbálkozunk és ez úgy érzem eléggé megrontotta a kapcsolatunkat. Ő egyfolytában a gyerektémával jön elő, körülöttünk sorra születnek a babák és én meg úgy érzem csalódást okoztam neki és csődöt mondtam, mint nő. Nem tudok már a szemébe nézni ideges vagyok ha velem van. Próbáltam neki elmondani mi bánt de valahogy nem érti meg csak drámaian sóhajtozik. Mit tehetnék, hogy megjavuljon a kapcsolatunk?

(Ebben a hónapban megyek orvoshoz kideríteni vajon miért nem sikerült még a baba, de ez egy másik téma. )


2013. febr. 9. 14:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Ceizel beszélt erről, hogy gagyi a sperma manapság, alig van benne valami, meg ami van is elég lassú, farkatlan stb."


Ebben a mai világban már a sperma sem a régi... :D


Kérdező, szerintem mondd meg a pasidnak, hogy ha a vizsgálatra se akar elmenni, akkor nem is igazán akar ő gyereket.

2013. febr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan egy olyan embertől szeretnél gyermeket, aki téged hibáztat és el sem tudja képzelni, hogy az ő drága kis spermácskái nem lehetnek problémásak? Aki téged b...szt..tat de neki nem akaródzik elmenni kivizsgáltatni magát? Nem terveznék vele hosszútávra. A gyermek egy életre össze fog kötni vele, és úgy látom ő olyan személy aki mindig mást hibáztat, de magába nem néz.
2013. febr. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én is csak annyit mondok, hogy gondold meg, hogy tényleg ő-e a szerencsés, akinek gyereket akarsz szülni. Ha már most eljátszik egy tragédiát, ha csak szóba kerül, mi lesz később, más dolgokkal?


De ő konkrétan szeretne babát? Szeretné nézni, ahogy fejlődik, szeretne neki megtanítani dolgokat, vagy csak a haverok miatt kell neki, hogy amikor ülnek együtt, ő is mondhassa, hogy mekkora nyűg az élet?

2013. febr. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!