Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírok párom szemébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírok párom szemébe nézni, mert úgy érzem csődöt mondtam mint nő. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

23 éves leszek nyáron és párommal 5 éve vagyunk együtt, 4 éve együtt is élünk.( Ő 24-et töltötte most) Már az elejétől tudtuk, hogy mindketten szeretnénk gyereket, de két éve sikertelenül próbálkozunk és ez úgy érzem eléggé megrontotta a kapcsolatunkat. Ő egyfolytában a gyerektémával jön elő, körülöttünk sorra születnek a babák és én meg úgy érzem csalódást okoztam neki és csődöt mondtam, mint nő. Nem tudok már a szemébe nézni ideges vagyok ha velem van. Próbáltam neki elmondani mi bánt de valahogy nem érti meg csak drámaian sóhajtozik. Mit tehetnék, hogy megjavuljon a kapcsolatunk?

(Ebben a hónapban megyek orvoshoz kideríteni vajon miért nem sikerült még a baba, de ez egy másik téma. )


2013. febr. 9. 14:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Legalább olyan gyakran a pasi miatt nem jön össze a gyerek, mint fordítva. Múltkor néztem a neten Ceizel beszélt erről, kb. az volt a lényeg, hogy gagyi a sperma manapság, alig van benne valami, meg ami van is elég lassú, farkatlan stb. Szóval mikor legközelebb előjön a gyerek témával, hozd fel, hogy esetleg meg kéne nézetni a spermáját is, nehogy azt higgye, hogy a férfiaknak köze sincs ahhoz, ha nem jön össze.
2013. febr. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
nyugodj meg fiatal vagy és biztosan össze fog jönni... bár nekem a párod hozzá állása nem tetszik, már mint az a része, hogy élveznetek kellene az együtt töltött időt és neki melletted kellene állnia ha normálisan támogatna és lelkiekben segíteni nem lenne olyan gondod, hogy nem mersz a szemébe nézni
2013. febr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%

Egy idő után már a stressz a legfőbb ok, ami miatt nem jön össze a gyerek.

Még fiatalok vagytok, jegeljétek a témát. Szexeljetek hatalmasokat, és élvezzétek! Ne arra görcsöljetek rá, hogy juj, most teherbe estél-e.

Volt egy ilyen ismerősöm, akik nagyon görcsösen akartak babát, és nem tudtak úgy szexelni, hogy előtte ne beszéltek volna a menstruációrol, ovulációról, spermákról... Nem jött össze nekik.

2013. febr. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Addig, míg ki nem vizsgáltatjátok magatokat/ a párodat is!/, csupán a nőt okolni azért, amiért nem jön a baba, olyan szűklátókörűség, mint régen a nő szemére vetni, hogy már harmadjára is kislányt szült.

Lehet, hogy a fő ok éppen a párodban van. Mit fog szólni, ha ez kiderül?

2013. febr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mondtam már neki, hogy ő is lehet hibás meg menjen el ő is orvoshoz, mert őt megvizsgálni sokkal egyszerűbb és úgyis azt mondja majd az én orvosom is, hogy a férfival kezdjük. De nem nagyon akarja magát rászánni. Már azzal sokat segítene ha nem hozná fel folyton a témát, de mindig fel kell hoznia valamiért, de csak annyira hogy nyüszögjön meg nyafogjon, hogy neki miért nincs amikor másoknak van.
2013. febr. 9. 15:29
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írták, ne görcsöljetek rá, viszont az nagyon szomorú, hogy csak rád hárítja a felelősséget!

23 évesen még fiatalok vagytok amúgy is.


Amúgy errő egy sztori jut eszembe, gyakorlati helyemen a férfi főnököm, egy igazi berögösödött negyvenes hímsoviniszta, folyamatosan szidta a feleségét (nekünk), őt okolta, hogy nem jött össze a gyerek évekig. Aztán elmentek kivizsgálásra, és kiderült, hogy a fószer a "ludas". Utána persze ment a sumákolás a részéről, meg nem akarta elhinni...

2013. febr. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire akar gyereket, hogy még egy egyszerű vizsgálatot sem képes elvégeztetni, ami még csak nem is kellemetlen?


Könnyebb rád mutogatni.

Biztos a megfelelő emberrel akarsz családot alapítani?

2013. febr. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Amikor nyüszög, mond meg neki, hogy bezzeg nem tesz érte semmit - értsd: nem megy vizsgálatra.

Egyébként, egyél minél több egészséges ételt, és vitamint, és legfőképp ne hibáztasd magad és ne görcsölj rajta, mert akkor tényleg nem fog sikerülni.

Ezt a párodnak is megmondhatnád, az "erőszak" nem segít ezen. Mond meg, hogy felfogtad, hogy gyereket akar, nem kell állandóan emlegetni, ezzel csak ront a helyzeten.

2013. febr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Te biztos ennek a pasinak akarsz gyereket szülni? Nem ajánlom.
2013. febr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp cipeld el kivizsgálásra és ha kiderül,hogy nála van valami probléma akkor lesz mit az orra alá dörgölni.Milyen dolog már egy nő szemére vetni ilyesmit?Még ha tényleg nálad nem stimmel is valami,arról nem te tehetsz.Nem gúnyolódni meg nyafogni kellene,hanem segíteni neked.Nem hiszem,hogy annyira nagyon akar gyereket,a szavaidból azt veszem ki,hogy azért van odáig ennyire mert körülöttetek másnak is van.Ha annyira rajta lenne a gyerek projekten ő veti fel először a vizsgálat ötletét és magát vizsgáltatja ki először.

És csak úgy megsúgom,hogy nem azért nő valaki mert tud szülni.Ezért ne érezd magad kisebbnek és ne hagyd,hogy más ezt éreztesse veled.Ott van még a mesterséges módszer és ha minden kötél szakad akkor lehet örökbe fogadni is.Ezért még ne ess kétségbe de én a helyedben elgondolkodnék azon,hogy vajon a megfelelő embernek akarok-e gyereket szülni?

2013. febr. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!