Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 9 éves kapcsolatban vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9 éves kapcsolatban vagyok bent, most veszünk vagyis a párom lakást mert én bar listás vagyok igy csak az ő nevére lehet! Tegnap nagyon összevesztünk! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
4 honapja nem lakunk együtt és juliusba költözünk a lakásba,olyanokat vágott a fejemhez hogy mennyi pénz raktál te félre?Holott ugy érzem amit összegyűjtöttünk az ketten gyűjtöttük!Mindig családomat szolja le,tény és valo nem olyanok mint az ővé?Ugy érzem itt a vége?
2008. jún. 5. 07:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nagyjából hány százalékát fizetted a lakásnak?

Lehet, hogy az volt a probléma, hogy te inkább a háztartást finanszíroztad, és a pénzbe csak ő tett félre.

Akkor máshogy fogalmazva: mennyi lehetett az a pénz, amit rá költöttél?

2008. jún. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Szia! Valoban nehez ugy. Sajnos a reszletek ismerete nelkul erre nem is igazan lehet jo valaszt adni, inkabb megprobalom megvilagitani a masik fel szempontjat sajat pelda alapjan, mert tapasztalatom szerint sokkal konnyebb ugy megoldani valamit, ha a masik szemszogebol probaljuk megvizsgalni. Foiskolas koromban tobb ok miatt szuleim ugy dontottek, hogy nem alberletet fizetnek, hanem nagyon keves onresszel hitelre vesznek egy lakast az en nevemre. Rogton a suli utan ugy alakult, hogy nem tudtak fizetni a torlesztoreszleteket, tehat nekem kellett mindent allni. Ez igy rendben is van, de hogy arnyaltabb legyen a kep: most 25 vagyok. A torlesztoreszlet es rezsi mellett egyeb koltsegeket (pl. diakhitel, szinten kenyszerbol, pedig dolgoztam suli mellett) is en fizetek, elozo honapban pl. csak ezekre 250.000 forintot. Ennyi kiadas mellett igen nehez megelni. Volt egy parom, akivel tobb ev utan ugy dontottunk, hogy osszekoltozunk. O ugy gondolta, hogy minden marad ugy, ahogy eddig, o csak a rezsibe ill. fogyasztasba szall be. Mivel a lakas az en nevemen van, a torlesztoreszleteket fizessem en. Ebbol a szempontbol ez igaz. Masreszrol viszont: ha nekem nem lenne lakasom ahova koltoznenk, alberletet kene kivenni, ahol valoszinuleg problema nekul fizette volna a berleti dij felet. Nem ertem a kulonbseget az o szempontjabol. Raadasul, mig o rengeteg programot megengedhetne maganak, hiszen nem kell kolteni berleti dijat/torlesztest (nevezzuk barminek), en tovabbra sem tudnek felretenni, es ebbol igen sok konfliktus adodna, immar forditott helyzetbol. Mivel nem sikerult egyezsegre jutnunk, vege lett a kapcsolatnak, hiszen "nekem csak a penz volt fontos", bar en ezt mashogy latom, azota sem bantam meg, es most sem jonnek senkivel ossze, aki kivonna magat a kozos es szerintem igazsagos teherviseles alol. Ezert mondom, hogy bonyolult tud lenni a helyzet es tobb szempontbol, a reszletek fenyeben kell vizsgalni...
2008. jún. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!