Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 9 éves kapcsolatban vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9 éves kapcsolatban vagyok bent, most veszünk vagyis a párom lakást mert én bar listás vagyok igy csak az ő nevére lehet! Tegnap nagyon összevesztünk! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
4 honapja nem lakunk együtt és juliusba költözünk a lakásba,olyanokat vágott a fejemhez hogy mennyi pénz raktál te félre?Holott ugy érzem amit összegyűjtöttünk az ketten gyűjtöttük!Mindig családomat szolja le,tény és valo nem olyanok mint az ővé?Ugy érzem itt a vége?
2008. jún. 5. 07:10
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Tény hogy most megkell fognunk a pénzt mert kell a lakásra de amig a testvéreméknél lakom addig nekik is kell segitenem,mert szükség van rá!De ő ezt nem érti meg mert otthon anyuci és mindent elé rak,semmit nem kell megvennie!Miért mindig a pénz meg a pénz???

Azt várom mikor kapom meg hogy az a lakás nem az enyém csak az övé!

2008. jún. 5. 07:14
 2/12 A kérdező kommentje:
Multkor az apukájának volt szülinapja és megbeszéltük hogy most a héten elmegyünk egyett beülünk valahova,azt mondta az én kedves párom hogy te arra már ugyis kapsz fizetést,eltudunk menni!Kedves nem?
2008. jún. 5. 07:20
 3/12 anonim válasza:
Figyu ! Azért mert a hitelt ő veszi fel, attól az adásvételi szerződésben amvel megveszitek a lakást neked is kell szerepelni és 1/2-ed arányban. Ne hagyd magad, soha nem tudni mit hoz az élet. A hitelszerződésben nem fogsz szerepelni, de van őnerő az a tiéd is. Légy határozott!!!
2008. jún. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Szia!

Már meg van adás vételi,igy egyedül az ővé!

Ez van jol kibaltáztam magammal!Ennyit rolam és a 9 évről!

2008. jún. 5. 08:06
 5/12 anonim válasza:
Hát igen, ezt sajnos elbaltáztad. Bár elvileg egy igazi szerelmes kapcsolatban a pénz miatt ugymond nem kéne aggódni, nem lenne para, de ahogy leveszem a párod beszédéből, ez elég gázul jön ki, ezt még sokszor a fejedhez vágja majd. És ha sokszor a fejedhez vágja, előbb-utóbb vége lesz a dolognak, és akkor fedél nélkül maradsz, mert "kisemmizet". (Na jó, tudom, hogy ez egy kicsit negatív jövőkép, de ez is egy "lehetőség", ez is megtörténhet! Remélem nem lesz igazam, és boldogok lesztek!!!!!!!!!!)
2008. jún. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Őszintén meg mondom előttem is ez a "jövő kép van" sajnos!De akkor megvárjam vagy mit tegyek!?
2008. jún. 5. 08:31
 7/12 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek: ha így álltok, akkor ennek nem sok értelme van. Én egy ötéves kapcsolatból léptem ki nem pont ilyen, de kicsit hasonló szitu miatt. Az exem közölte, hogy felejtesem el, hogy államvizsga után visszamegyek dolgozni, mert nincs szükségünk arra a 200 ezerre amit mondjuk én össze tudok szedni. Ő vesz nekem egy kertes házat medencéve és ott van már a kocsi, cserébe nincs más dolgom, csak szüljek gyerekeket és neveljem őket értelmes emberré.

Merthogy én saját magamnak sohasem tudnék olyan körülményt biztosítani, mint amilyet ő nekem, akkor meg ne is próbálkozzak.

Mondom, ez nem ugyanolyan sztori, de szerintem ahogy te is mondtad, fejedhez lesz még vágva, hogy az a lakás nem a tied.

Az meg már egy másik dolog, hogy teljesen mindegy mi a tied, mi az övé, ha kilenc év után összeköltözés előtt ilyen pitiáner dolgokon megy a vita, akkor mégis mi lesz később???

2008. jún. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Akkor kérdezem én,mi lesz én velem,30 éves leszek itt lakom tesoméknál,és ha vele sem jön össze merre menjek tovább?Tesomékhoz jön a második baba,tehát adott helyzet!Nagyon elvagyok keseredve nem tudom hogy álljak hozzá a dolgokhoz!
2008. jún. 5. 08:51
 9/12 anonim ***** válasza:

Most legalább még tudod, hogy milyen helyzetben vagy, ha nem is jó, de legalább ismered a környezetedet.

Mert sokkal nehezebb lenne arra a kérdésre válaszolnod, hogy mi lesz veled 35 évesen, ha esetleg a párod viselkedése és a kapcsolatotok nem javul, esetleg csak átmenetileg és 35 évesen leszel kirakva az utcára azzal a szöveggel, hogy az az ő lakása? Nem hiszem, hogy akkor rózsás lenne a helyzet.

Ülj le vele. Kérdezd meg, hogy miért viselkedik így, van-e valami problémája, szeretné-e veled leélni az életét, tud-e változtatni a viselkedésén. Azután (vagy előtte inkább függetlenül az ő válaszaitól) kérdezd meg magadtól, hogy ha lenne pénzed, lenne saját lakásod, lenne egy másik srác, aki udvarol neked, akkor is a jelenlegi párodat választanád-e, vagy gondolkodás nélkül lépnél tovább. Azt hiszem, hogy ez itt a legfőbb kérdés.

Azért ne legyél senkivel, hogy ne légy egyedül. A másik meg: sok okos nő megmondta, biztonságért és kényelemért csak akkor szabad lekötelezni magad, ha abból nagyon sok van a férfinak, egyébként meg talpra kell állni!

2008. jún. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

szia! én nem tudok olyan okosat mondani, mint az előttem szóló,de így szerintem alaposan gondold meg, h belevágsz-e. Én mondjuk a helyedben biztos fele-fele arányban írattam volna aházat. Mert így azt csinál veled, amit akar. Az ilyen fajta nőnek megvan a magához való esze, s te fogsz egyedül, semmi nélkül csücsülni, ha vmi történne. Ha meg nem futja lakásra neked, akkor keress albérletet, rövid távon megoldhatja a problémádat...

Tényleg igazán szereted, ő álmaid nője? mert ha csak egy kicsi kétely is felmerül benned, h tényleg akarod-e őt, akkor nem biztos, h h a összeköltöztök minden megoldódik. ... De azért drukkolok! -s légysz írd meg majd, h mire jutottatok! :)

2008. jún. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!