Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért taszítom el magamtól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért taszítom el magamtól?

Figyelt kérdés

A barátommal nyolc hónapja vagyunk együtt. Az elmúlt pár hónapban elég sok volt a vita, és elég sokszor szóba is került, hogy akkor minek is vagyunk együtt... Szeretjük egymást, de én egyre többször érzem úgy, hogy nem jó így, sokszor voltam féltékeny, visszahallottam, hogy más lánnyal milyen jól elvan, stb... Nem csalt meg, soha nem is fog, nem erről van szó, csak zavart, hogy mással ilyen jóban van, meg úgy sokminden rosszul esett, néha beszól olyat, amire azt hiszi, hogy vicces, nekem meg tök sz*rul esik... És ilyenkor már úgy általánosságban sem úgy beszélek vele, vagy úgy gondolok rá, hogy milyen jó, mennyire szeretem, szerelmes vagyok, stb, hanem hogy aha, igen, tök semlegesen gondolok rá sokszor, és bár szeretem, de úgy vagyok vele, mint sok más emberrel is, hogyha valaki az én bizalmamat elveszti, vagy megbánt, az sose fog kiengesztelni, és úgy érzem, hogy amikor így véletlen beszól valamit, az annyira rosszul esik, hogy ilyenkor az ilyen emberekkel szemben bezárkózok, és nem akarok vele kedves lenni, és nem akarok nyitni, mert tuti megint én esek pofára...


Változtassak ezen, én vagyok a hülye, vagy most mi van?:S 17L


2013. febr. 8. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
túl féltékeny vagy. itt a probléma.
2013. febr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"már úgy általánosságban sem úgy beszélek vele,(...)hanem hogy aha, igen, tök semlegesen gondolok rá sokszor, és bár szeretem..."


Nos ha már semlegesen állsz hozzá kb, minek vagytok együtt?

2013. febr. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem akarok semlegesen hozzáállni, csak ha valaki bánt, azt nagyon magamra veszem, és ha ő is megbánt (nem szándékosan), akkor olyankor vele is úgyérzem, hogy hagyjon békén, nem akarom többet látni, és kb mindenkivel így vagyok hirtelen, aki egy picit is csúnyán néz rám, vagy bármi:S
2013. febr. 11. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!