Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Butusbrutus kérdése:

Miért taszítom a nőket?

Figyelt kérdés
Normálisan öltözködöm, átlagos külsejű srác vagyok, adok a higiéniára, szóval ápolt vagyok, sportolok. Mégis folyamatosan érzem, hogy taszítom a nőket. Milyen kisugárzásom lehet ami ilyen taszító?
2012. júl. 6. 18:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs önbizalmad és ez meglátszik rajtad. Ez egy lehetséges ok.
2012. júl. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy büdös a szád vagy rosszak a fogaid, azt nagyon nem bírják.
2012. júl. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nézz a tükörbe, és meg fogod látni

ha őszinte vagy magadhoz, rájössz, hogy mi a gond

2012. júl. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
erre van 1 jó tudományos magyarázatom, ami még fedi is a valóságot. meg kellene fordítani a belső polaritásod
2012. júl. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nincs önbizalmad... Ha lenne, nem tetted volna fel a kérdést. Próbálj meg jobban bízni magadban, hiába nézel ki jól, ha te nem hiszed el, a csajok sem fogják. És lehet valaki nagyon ronda, ha tele van önbizalommal, akkor ő jobban be fog jönni a csajoknak, mint te.

22/L

2012. júl. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 kendrazoltan ***** válasza:
A legtöbb lány a "vagány csávókra" bukik, ha te nem vagy az a nagydumás kategória, akkor is meg fogod találni a hozzád valót, csak neked kicsit tartalmasabb kapcsolataid lesznek, mint azoknak az álmájer kis p.csöknek....értelem szerűen tovább keresel, de akit találsz, az tovább is marad majd...nem kell aggódni, megtalálod majd a hozzád valót...
2012. júl. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nincs rossz fogam, rendben van tartva a szám. Tükörbe néztem azért írtam, hogy átlagos külsejűnek tartom magam arcra, testre jobbnak is. Az önbizalmam rendben van, a kérdést azért tettem fel mert már idegesít a dolog. Köszönöm a válaszokat, megkérdezek majd egy csajt élőben.
2012. júl. 6. 18:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Nincs nálad megfelelő p*ncimágnes.
2012. júl. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Yes, éreztem én, hogy be kell szerezni egy bömöst. Most már tényleg elkerülhetetlen lesz, valamint prostira is be kell fizetni. Úgy gondolom egy fiún meglátszik, ha már egy ideje nem szexelt.
2012. júl. 6. 18:50
 10/11 anonim ***** válasza:
radioaktív
2012. júl. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!