Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 25 éves férfihoz milyen korú nő illik?

Figyelt kérdés
18 éves szerintem már fiatal, 26 már sok. Szerintem olyan 20-25 év közöttiek. Én ilyen korú nőkkel próbálok ismerkedni. Szerintetek is ők tartoznak a korosztályomba? Vagy még éretlenek hozzám?
2013. febr. 6. 00:44
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Én is 25 éves vagyok, és én 18 és 29 közé tenném a korhatárt.
2013. febr. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Én 23 éves vagyok(lány) a párom 26.Jól működik így ezzel a korkülönbséggel a kapcsolatunk már 6 éve.:)
2013. febr. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

"26-ot azért tartom soknak, mert mire gyerekre kerülne a sor a csaj már 28-29 éves lenne én azt már soknak tartom."


És te barátnőt, társat keresel első sorban vagy tenyészkancát? Nálam ezzel a szöveggel ástad el magad komám, tudd. Na szép napot.

2013. febr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

"eljutNÁK"


Jó, most égtem ki.

2013. febr. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Anyukám nem volt tenyészkanca, mert az én apám önmagért szerette. Nem úgy, ahogy te célzod be a párkeresést. Nem, nem mondtál újat azzal, hogy a párkapcsolat része a gyerekvállalás, de tudod, ez értelmes embereknél, akik önmagukért szeretnek valakit, nem programozott ütemterv szerint zajlik, továbbá korra való tekintet nélkül. Mellesleg a beszólásod személyeskedő, primitív jellege miatt jelentettelek alássan. Na köszöntem.
2013. febr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Szerintem ne avatkozz bele hogy tervezem az életem! A kérdésre válaszolj vagy fogd be a...
2013. febr. 6. 19:44
 27/27 anonim ***** válasza:

Szerintem keressen olyat, aki hozzá illik és ugyanazt akarja, pont. Engem nem zavar, nálam a kérdező eleve kiesne. Biztos egzisztenciára alapozom a gyerekvállalást, közel 30 felé (megvan), és egy magamnál 5 évvel fiatalabb sráccal járok, már jó ideje, ennyi.

Az én köreimet nemigen zavarja. :) Nem kell belékötni, ha talál ilyen leányzót, hajrá.

2013. febr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!