Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, a nagy szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, a nagy szerelmek mindig nagy pofára esésekkel végződnek?

Figyelt kérdés
mostani párommal elég nagy lángon égünk, már közös lakást, gyerekeket tervezünk, pedig csak nemrég óta vagyunk együtt, és másokkal ezt eddig fel se hozódott. Néha viszont félek, hogy túl gyorsan haladunk, nehogy rossz vége legyen /erre többek is intettek/. Nem arról van szó, hogy mások véleménye a fontos, hiszen én is költözni akarok, és saját családot, de én is sokakat láttam, akik a legnagyobb szerelemben éltek, majd hirtelen elváltak, leléptek.. Vélemények, tapasztalatok?
2013. febr. 5. 14:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
sokan a házasságkötéskor sem gondolnák, hogy egyszer szétmennek és tessék... mennyi válás van. nagyon előre ne tervezzetek, mert akkor bele is élitek magatokat és fájni fog, ha valami nem úgy lesz, ahogy elterveztétek. tény, hogy sok naaagy szerelem véget ér, amiről sosem gondolnák, de ez már csak ilyen. éljetek a mának, örüljetek, hogy vagytok egymásnak, a többi meg majd jön magától.
2013. febr. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

van amikor igen, és van amikor nem.

ez helyzetöl, és kapcsolatól függ..

Ha szeretitek egymást akkor nem lesznek gondok.

Viszont ha sok a veszekedés akkor meg ne számíts túl sok jóra.

2013. febr. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én erre azt mondom, hogy ugyanolyan eséllyel ér véget egy olyan kapcsolat, ahol 2-3év együtt járás után költöznek össze, vagy házasodnak, mint akik már 1 hónap után együtt laknak. Sőt, talán aki előbb összeköltözik a párjával, még előbb felismeri ha mégsem vele szeretné leélni az életét, mint azok akik később költöznek össze, és akkor szembesülnek a problémákkal. (ha van) Sok olyat hallani, hogy fél év után összeházasodnak és a 20 év elteltével is ugyanolyan boldogságban élnek, viszont olyan is létezik, hogy 7 év stabil kapcsolat után kötik össze az életüket, fél év múlva pedig válnak. Jól teszed, hogy nem mások véleményére alapozol, szerintem éld úgy az életed ahogy neked jó, és olyanba ne menj bele amit nem szeretnél és akkor nem lehet probléma. A párom és én is nagyon szeretjük egymást, pár hónap után már a közös jövőnket terveztük, holott előtte az exemmel a 3,5 éves kapcsolatomban nem igazán jött szóba ennyire komolyan a téma. Most 1 éve vagyunk együtt, pár hónap múlva összeköltözünk, és tervezünk tovább, haladunk az életben. :) Ha pedig nem úgy alakul? Megeshet, semmire nincs garancia az életben, pofára esek, aztán felállok és megyek tovább ahogyan eddig is. Erről szól az élet. :)
2013. febr. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
kérdező, amúgy hány éves vagy?
2013. febr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, csak a nagyságából adódóan, ha vége van, akkor jobban fáj. Tudod, magasabbról nagyobbat lehet esni, de ez nem jelenti, hogy egy nagy szerelemnek mindenképp véget kell érnie.
2013. febr. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Muszáj lenniük nagy szerelmeknek, mert különben nem tudnád mit hagytál ki. jó és rossz dolgokkal is járhat, de ez az élet rendje.
2013. febr. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

ma 14:27-es nagyon igazat mondasz, végső soron minden megeshet, meg mindennek az ellenkezője is. Sosem tudom meg, ha ki sem próbálom.

Egyébként 25 vagyok, költözést mostanában tervezzük, gyereket majd csak később, meg ugye anyagi vonzata is van a dolgoknak.

Kösz nektek, sokat segítettetek, azt hiszem az, hogy ki meddig marad együtt, az inkább a két féltől függ és nem attól mennyire belebolondultak a másikba a kezdetekkor. Mindegyik szerelem alábbhagy idővel, a kicsi is meg a nagy is...

2013. febr. 5. 15:08
 8/12 anonim ***** válasza:
...utána pedig átalakul szeretetté. ha az elég erős, akkor nem lesz semmi gond, és sokmindent kibír majd a kapcsolat. :)
2013. febr. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Senkibe nem bízz meg és nem ehetsz pofára.

Élj úgy, hogy bármikor vége lehet. Takarékoskodj, hogy akkor a saját lábadon is megállj, ne add neki magad oda teljesen, legyen életed...

2013. febr. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, ez egy nagyon megkeseredett hozzáállás, én is csalódtam már párszor, de a bizalmamat nem vesztettem el, és nem is szabad, mert egy párkapcsolatban nem élhetek úgy, hogy külön rakosgatom a pénzemet, ha egyszer a párommal terveim vannak. Megértelek téged is, de én nem ilyen vagyok! Ha nem bíznék a páromba, ő se bízna bennem, s akkor annak jó vége nem is lehet...
2013. febr. 7. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!