Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok? Így is össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Így is össze jöhetünk?

Figyelt kérdés

Az van, hogy már nyár vége óta tetszik egy lány és eddig nem tettem az ügyben semmit. Ha minden igaz akkor én is tetszem neki és talán már több is van ennél.

Sajnos csak facebokkon szoktunk tudni beszélgetni. Nem igazán engednék el otthonról randizni. Először ennek kellene le menni, s utána a járásnak következni.

De nem igazán tudok mit csinálni, ez ilyen...

Úgy tervezem, hogy elmondom neki, hogy mit érzek s felajánlom neki, hogy össze jöhetnék.

Én: 14, ő: 13 éves



2013. febr. 4. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
ha nem engednek el otthonról, hogyan fogtok járni? Miért nem engednek el, mert még kicsi vagy?
2013. febr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek többet élőben szünetben stb. Hát így nem tudom, hogy fogtok járni, 14 évesen már elengedhetnének a szüleid fagyizni. Jah, és szerintem nem kell neki semmit bevallani, éreztesd vele! Üdv, 13/F.
2013. febr. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Télen ne menj fagyizni, mert megfázik a torkod :D
2013. febr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!