Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális? Vagy én vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Vagy én vagyok ‘‘bal*asz‘‘

Figyelt kérdés
na arrol van szó h 2hete szakitotunk a barátnőmmel..én szeretem nagyon és probálok/probáltam harcolni érte.. persze semmi durva dolog amióta szét mentünk 1x hivtam 2-3 sms volt kb hiányzol stb szöveggel.. azota facen beszéltünk már amikor hajlandó volt vissza írni.. szoval csak ott komunikálunk.. ez zaklatásnak számaít? ha csak facen irok neki?? 6,5 hónapot voltunk együtt.. ő 17/L én 19/F

2013. febr. 5. 11:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Örizd meg meltosagodat es allj le!


Teljesen feleslegesen csinalod es azonkivül, hogy öt idegesited, rontod a hirnevedet is!


Egyertelmüen közölte, hogy nem kivanja folytatni a kapcsolatot, randizni is volt, nincs mit elerned!


Amennyiben vannak kerdeseid, hogy mi vezetett a szakitashoz (azert gaz, ha az nem derült meg ki), akkor is varj par hetet es ha veletlenül talalkoztok, Megkerheted, hogy erre adjon valaszt, mert te nem jöttel meg ra es szeretned, hogy a jövö kapcsolataid ezen ne bukjanak el. Barmit valaszol, hallgasd vegik es köszönd meg!!! Ne vitatkozz, ne mentegetözz, ne sertödj meg, meg szandekosan bant sem! Igy legalabb arra van esely, hogy tanulj esetleges hibaidbol, de mas celbol ne tedd fel ezt a kerdest!

2013. febr. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
kiröhögik,mert ez nem zaklatás.
2013. febr. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kérdezz tőle semmit. Mivel Te is a kapcsolat része voltál, te is tudod, miért lett vége, miért ment tönkre. Elég nagy bunkóság, amit csinál, hagyd a fenébe, az ilyen nem érdemel meg egyetlen normális pasit sem. Randizgass te is, meglátod, 1000 jobb nő van nála! :) Fiatal vagy még, ne rágódj ilyenen. Örülj, hogy nem vett el több időt az életedből. A rendőrségen meg körberöhögik, nyugi:D
2013. febr. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!