Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális? Vagy én vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Vagy én vagyok ‘‘bal*asz‘‘

Figyelt kérdés
na arrol van szó h 2hete szakitotunk a barátnőmmel..én szeretem nagyon és probálok/probáltam harcolni érte.. persze semmi durva dolog amióta szét mentünk 1x hivtam 2-3 sms volt kb hiányzol stb szöveggel.. azota facen beszéltünk már amikor hajlandó volt vissza írni.. szoval csak ott komunikálunk.. ez zaklatásnak számaít? ha csak facen irok neki?? 6,5 hónapot voltunk együtt.. ő 17/L én 19/F

2013. febr. 5. 11:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a fenébe és keress más lányt! Ne alázkodj meg, férfi vagy ember, legyen benned tartás!
2013. febr. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem minősül zaklatásnak,csak feleslegesen csinálod
2013. febr. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hagyd, nem zaklatás, de ő lesz.ar téged. Jobbat érdemelsz!
2013. febr. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
és még facen is törölt az ismerősei közül és azzal fenyeget h letilt.. de azóta csak meg akarok normálisan beszélni mindent de olyan bunkó és nagyképű h nem lehet normálisan beszélni se vele és akkor mindig csak vitatkozunk... persze én probálok vele normálisan beszélni
2013. febr. 5. 11:08
 5/13 anonim válasza:
Klasszikus eset,már bocs a kifejezésért.Ha már szakitottatok valószínű Ő nem is érez igaz szerelmet irántad.Az élethez képest fél év kapcsolat nem nagy idő.Legalább így időbe átlátod,hogy nem lenne igazi kapcsolat.Ha a leányzó nemigen ír vissza talán nem is akarja folytatni.Hagyd annyiban nézz körül 19 évesen tiéd a világ most kell igazán csajozni és a végén úgy is belefutsz az igaziba hidd el! L28
2013. febr. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
mondom,akkor hagyd a pics@ba
2013. febr. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6-os köszönöm igazad van... és a többieknek is... csak fel akar jelenteni h ‘‘zaklatás‘‘ cimszóval és etől parázok.. vagy ki is rőhögnék a rendőségen??
2013. febr. 5. 11:15
 8/13 anonim ***** válasza:
:) Jajj, el ne hidd már neki, hogy feljelent. Hagyd komolyan a pic.sába, ne foglalkozz vele! Fb-n ne nézegesd és ne írj neki! Majd akkor lesz rossz neki, ha nem keresed! Figyeld majd meg! ;)
2013. febr. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
ő gyorsan el akar felejteni azt mondta..söt már volt randizni is.. az milyen dolog??
2013. febr. 5. 11:21
 10/13 anonim ***** válasza:
Velem olyan volt, hogy szakítás után rögtön össze jött egy csajjal. Szar.ul esett, de rájöttem ő rossz ember, nem hozzám való, szenvedtem egy ideig aztán össze szedtem magam. Ma már szánalommal nézek rá. Komolyan írom, ne foglalkozz vele, különben megőrülsz. Majd vissza kapja az élettől, te pedig találsz egy jobbat nála. ;)
2013. febr. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!