Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüleim tönkre teszik a kapcsolatom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Na szóval. elég bonyolult a helyzet.

A párom külföldi és nagyon gazdag családból származik egy igazi palotában él. Ami igazából nem érdel engemm de van egy kis baj. A szüleim olyanok mint a hajléktalanok. igénytelenek és mocskosak a ház is ilyen.A normálsis szinvonal alatt van joval.lehullott a vakolat mindenhol nincs csempe és taposo.stb és nem merem haza hozni a páromat. Én hiába takaritok minden nap iskola után ez a programom.. nem látszik anyám és apám folyamatosan ide csöditik a züllött haverjaikat. akik szintén egy utolsó. tudom a párom szeret és én is őt nagyon, de tudom hogyan él ő és hogyan élek én. Biztos vagyok benne nem mondana nekem semmit, ha látná hogyan élek. nem is tudna mert szóhoz sem jutna, de amit gondolna már az is elég nekem . Voltam vele ismerősöknél egy kisebb ünnepségen. és eléggé leszolta a házat. pedig az millioszor jobb mint ahol én most élek. És mindig megjegyzi az ő országában ez nem igy van. Persze szereti magyarországot nagyon. ezt mindig mondja hogy Bp és Esztergom gyönyörü. probáltam beszélni szüleimmel erröl. de ők nem értik.nekik az tökéletes ha nem tisztálkodnak megfelelöen és mindenhol szemét van. csak jol érezzék magukat igy. Legszivesebben elköltöznék, de még iskolába járok.az még 2 év sajnos így nem tudok. Mégis mit csináljak?



2013. febr. 4. 15:03
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Tudom jogos részéröl...

és tudom elfogadná a dolgokat

de mégis olyan rossz érzés lenne nekem, ha látná ezeket...


mindketten 19 évesek vagyunk :)

2013. febr. 4. 15:27
 12/18 anonim ***** válasza:

Miért nem mondod ezt el neki?

Mondd el neki h mi a helyzet és h te mennyire rosszul érzed miatta magad. :)

2013. febr. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
mondtam neki szüleimet... tujda ők ilyenek... csak a házrol nem tud semmit.
2013. febr. 4. 16:49
 14/18 A kérdező kommentje:

ő akar jönni...

de szüleim minden nap isznak cigiznek stb.. és mindig itt ül pár csöves is :(

nem akarom őt ennek kitenni

2013. febr. 4. 16:50
 15/18 anonim ***** válasza:
Hát ezt mondom. Mondd el neki kerek perec a szüleid, a házat, meg mindent és mondd meg neki h neked ez nagyon kellemetlen,mert nem ilyen vagy, de a szüleiddel nem tudsz mit tenni.
2013. febr. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Igen elmondtam nagyjából

Még mindig találkozni szeretne velük

Szüleim isznak minden nap és itt vannak a cimboráik is

Sokszor igazi hajléktalanok is stb emberkék

Nem akarom ezt lássa :(

2013. febr. 5. 18:26
 17/18 A kérdező kommentje:

Nem enged a rendszer üzenetet küldeni.

Igy itt válaszolok a kérdésekre amiket privátban kaptam.

:

Svájcban él

Egy közeli barátomnál voltam kint Svájcban 4napot

Akkor ismertem meg őt

Eddig háromszor járt az országban

2013. febr. 5. 18:34
 18/18 anonim ***** válasza:
Hát akkor elhiszem, hogy meglepődött az itteni viszonyokon, de más lakását azért nem kellene fitymálni.
2013. febr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!