Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüleim tönkre teszik a kapcsolatom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Na szóval. elég bonyolult a helyzet.

A párom külföldi és nagyon gazdag családból származik egy igazi palotában él. Ami igazából nem érdel engemm de van egy kis baj. A szüleim olyanok mint a hajléktalanok. igénytelenek és mocskosak a ház is ilyen.A normálsis szinvonal alatt van joval.lehullott a vakolat mindenhol nincs csempe és taposo.stb és nem merem haza hozni a páromat. Én hiába takaritok minden nap iskola után ez a programom.. nem látszik anyám és apám folyamatosan ide csöditik a züllött haverjaikat. akik szintén egy utolsó. tudom a párom szeret és én is őt nagyon, de tudom hogyan él ő és hogyan élek én. Biztos vagyok benne nem mondana nekem semmit, ha látná hogyan élek. nem is tudna mert szóhoz sem jutna, de amit gondolna már az is elég nekem . Voltam vele ismerősöknél egy kisebb ünnepségen. és eléggé leszolta a házat. pedig az millioszor jobb mint ahol én most élek. És mindig megjegyzi az ő országában ez nem igy van. Persze szereti magyarországot nagyon. ezt mindig mondja hogy Bp és Esztergom gyönyörü. probáltam beszélni szüleimmel erröl. de ők nem értik.nekik az tökéletes ha nem tisztálkodnak megfelelöen és mindenhol szemét van. csak jol érezzék magukat igy. Legszivesebben elköltöznék, de még iskolába járok.az még 2 év sajnos így nem tudok. Mégis mit csináljak?



2013. febr. 4. 15:03
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Nem...

Normális válaszokat kérek! köszönöm!

2013. febr. 4. 15:07
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán szeret az illető akkor ha a szüleid kukákba laknának akkor is szeretne.Szerintem az a lényeg hogy te legyél ápolt.A másik kérd meg a szüleidet hogy amíg ide jön legalább addig legyen némi rend
2013. febr. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Sajnos szüleimmel nem lehet beszélni...

Ők nem értik miröl beszélek.. nekik ez a normális

2013. febr. 4. 15:10
 4/18 anonim ***** válasza:
Tulajdon képpen mért lenne kötelező hazavinned a párod? Megmondhatnád neki azt, hogy nem szeretnéd a szüleid bemutatni neki, nem miatta hanem a szüleid miatt. ha tényleg igazán szeret megérti!
2013. febr. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

na és, hol van ez a híres gyönyörű külföld, hogy az ő országában "nem így van"? szögezzünk azért le valamit: Magyarország gyönyörű!

a másik, ha szeretitek egymást akkor ez nem jelenthet problémát.. te nem tehetsz róla, hogy a szüleid így élnek, oda születtél és ezt nyilván ő is megérti. (mivel ez az élet)

én is "jobb" helyről jövök, a barátom otthona meg ugyanúgy szerényebb viszonylatú, a legjobb barátnőm pedig az az igazi cigány, mély szegénységből jövő. akármikor megyek hozzájuk, vendégül látnak mindent adnak, amilyük csak van. szóval egyáltalán nem azon múlik, hogy milyen a hely, hanem, hogy hogyan fogadnak!

egyébként ha az én barátom tenne megjegyzéseket valaki otthonára.. nem, az én barátom nem tenne ilyet.

19/L

2013. febr. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Figyelj, lehet, hogy ő nem ehhez van szokva, de téged már ismer, és ha ez alapján ítélkezik, akkor nincs is értelme vele maradnod. A szüleiden már nem tudsz változtatni, ha úgy állnak a dolgok szépen elköltözöl és új életet kezdhetsz.
2013. febr. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

csak miattam jön az országba.. nem mondhatom menjen aludni az utcára :S

még csak 3 hónapja vagyunk együtt.. eddig még csak megértette... És mondtam nem miatta nem találkozott még a családommal... de már nagyon nehezen viseli. Ő úgy érzi kihagyom az életemböl

2013. febr. 4. 15:19
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez jogos a részéről egyébként. Beszéld meg vele, mielőtt odavinnéd hozzátok hogy mi a helyzet. Ha nem érti meg, akkor tudod...
2013. febr. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeret megérti. :)

Viszont tudom, hogy téged ez nem nyugtat meg (mert valószínűleg erre te is gondoltál, mégis írtál ide :) )

Szóval, ha neked úgy könnyebb, mondd el neki, hogy ez és ez van, és neked ez nagyon kellemetlen, szóval vagy "készüljön fel" ezekre a dolgokra, vagy ha neki ez nagyon kellemetlen, akkor ne jöjjön. Biztos megérti. :)


Am megkérdezhetem, hogy hány éves vagy? :)

2013. febr. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

12-es vagyok

*hány évesek vagytok

2013. febr. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!