Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt olyan lányok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok akik kikötötték, hogy márpedig ők nem ismerkednek idegennel?

Figyelt kérdés

Pl. tömegközlekedésen, vásárlás közben, interneten.

Ha nincs semmi ismeretség, akkor biztos a lelinkelés.


2013. febr. 3. 23:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha szimpatikus, tök mindegy, hogy hol vagyunk.
2013. febr. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én :D Egyrészt biztos nem adom meg tökismeretleneknek a számom, másrészt elég erőltetettnek érzem a dolgot :)
2013. febr. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én milyen ismerkedés nem erőltetett?

Nem mindenkinek van lehetősége álmai nőjével baráti társaságban véletlenül kettesben maradi egy nyári estén.

Hogy ismerkedjen az, aki álmait nőjét csak az utcán látja?

2013. febr. 3. 23:52
 4/8 fospuska ***** válasza:
ismerőssel viszont nehéz ismerkedni. szar helyzet.
2013. febr. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nézd, nekem erőltetett és ennyi :) Ettől függetlenül mások nyugodtan próbálkozhatnak ezzel az ismerkedési módszerrel, nekem semmi bajon nincs vele, maximum nálam nem sokat érnek el.


Hogy mennyire szerencse kérdése... a legtöbb ismerősöm nem tökidegennel jött össze az utcán, hanem ismerős ismerősével, akivel munkahelyen/buliban/máshol találkozott. Nekem sem volt még soha problémám abból, hogy ne találtam volna valakit - persze, nem a négy fal között élek. Szóval, azt gondolom néha, elég rossz kifogás ez a szerencse dolog, mert mennyi esélye van annak, hogy életed folyamán egyetlen nővel sem találkozol, akivel szerelmi kapcsolatot tudnál kialakítani?


De ettől függetlenül, mint mondtam, nyugodtan lehet így próbálkozni, sok lány vevő rá. Majd ha egyszer oda jutok, hogy évek óta nincs senkim, lehet, hogy én is ráfanyalodom.

2013. febr. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Pedig sok olyan ember van aki nem találkozik élete során olyannal, akivel szerelmi kapcsolatot tudna kialakítani.

Nem kell ehhez a 4 fal között élni.

Elég okos és tapasztalt ember vagyok ahhoz, hogy megállapítsam hogy ez bizony a szerencse kérdése.

Aki nem éli ezt át az nem tudja milyen és nem is őszintén nem is érdekli...

2013. febr. 4. 23:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Most erre mondjam azt, hogy én meg elég okos és tapasztalt ember vagyok ahhoz, hogy kilogikázzam, ha körülöttem mindenkinek sikerül efféle módon párra találnia, akkor valószínűleg mégsem szerencse kérdése?


Egyébként mondtam: ez én vagyok, más ismerkedhet ilyen módon. Nem hiszem, hogy férfiak milliói miattam veszítik el a lehetőséget arra, hogy találkozzanak álmai nőjével. Amíg nekem sikerül ismerősi körből kapcsolatot kialakítanom, miért ismerkednék olyan módon, ahogy nem akarok?

2013. febr. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ha elég okos vagy és logikusan gondolkozol akkor értsd meg azt,

hogy te csak a körülötted lévő embereket látod, ami egy szűk kör, és ebből nem vonhatod le azt a következtetést,

hogy nagyjából mindenkinek sikerül.


A másik meg az, hogy én nem akarlak rábeszélni arra, hogy idegenekkel ismerkedj.


Nekem sincs kedvem idegenekkel ismerkedni, de csak így tudok szóba állni olyannal akibe szerelmes lehetnék.

2013. febr. 5. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!