Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elegem van belle hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KevinSmk kérdése:

Elegem van belle hogy csak egy írók rá . Segíthetsetek plss mit tegyek?

Figyelt kérdés
egy lányt nagyon szeretek nemvagyunk együtt de nagyon haladunk..mindig én irok rá ha én nemirnak akkor valószínű h el se kezdtünk volna írni ..mit tegyek .(már mondtam neki de nem mutatott semmi érdeklődést)értelmes válaszokat plss ..koszi
2013. febr. 3. 17:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
öö... Mióta beszéltek neten? Személyesen találkoztatok már?
2013. febr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Tanulj meg írni, gyökér.
2013. febr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
hat szerintem az bukott meccs lesz öcsi... ismerős a helyzet, velem is volt ilyen, és a vége azlett hogy a csaj lekoptatott de elég durván..:DD
2013. febr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
hülye komentekre nincs szükségem..am 2-3 hónapja irunk de sajna meg nemtalálkoztunk...:))
2013. febr. 3. 17:19
 5/14 anonim ***** válasza:

Adom metamorphosis válaszát... ha ő sosem ír rád akkor az esély elég csekély... mondjuk én is megvárom általában hogy a pasi írjon, de ha érdekel akkor azért én is keresem őt...és ennyi idő alatt, már neki sem csak arra kellene várnia, hogy te majd úgy is írsz... hagyd a fenébe, ne írj neki. Ha akar majd keres, ha meg nem akkor nem vesztettél vele semmit.

de ha még nem találkoztatok bocsi, de hogy szeretheted? ilyen nincsen...

2013. febr. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Jó, de most mit vársz? Egy olyan srác, aki még írni sem tud...Biztos nem lehet bejövős. Ha nekem egy lány ilyen anomáliákkal írna, biztos nem reagálnék rá.
2013. febr. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Megrémül az írásképedtől.
2013. febr. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 fospuska ***** válasza:

apám, ha az hülye komment, hogy szembesítenek az írástudatlanságoddal,akkor kezeltesd magad. mit gondolsz, ki a francnak kell egy olyan pali,aki nem tud írni...?

pont olyan analfabéta f@sznak néz,mint amilyennek látszol,má' bocs. ezért nem ír. lehetsz te akármilyen klassz csávó,de ha az alapján ítél meg, ahogy írsz neki (is),akkor ne csodálkozz,ha nem áll veled szóba.

2013. febr. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Eleonória énse tudom h hogy lehet de egyszerűen ha nemirok vele aszt nembirom ki...csak rá gondolok de lehet h igazad van lehet h hagyom a francba ..de nemtudom
2013. febr. 3. 17:29
 10/14 anonim ***** válasza:
Az írás prezentálja az ember intellektuális szintjét. Hiába nem látod azt, akivel beszélsz, már az írása alapján leszűrheted, hogy mennyit ér. Aki még írni sem képes normálisan, az biztos, hogy hülye.
2013. febr. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!