Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elegem van a bunkó pasimból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van a bunkó pasimból, de szeretem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pasim nem tisztel eléggé,egy biztos pont vagyok az életében,és ezt ő is érzi.A legidegesítőbb hogy nem mondja meg mit akar.Beszélni nem lehet vele,mert akkor úgy érzi,hogy megfullad.Szenvedek,és ebből már elegem van. Mit tudok tenni,hogy meg is tudjam mit akar,és hogy teperjen is értem,mint az elején mikor még nem jöttünk össze.Meg egy kicsit jó lenne ha ő is átérezné,hogy mit élek át mellette..Segítsetek?
2013. febr. 2. 09:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Minek erölteted azt, amit el sem kellett volna kezdened?


Két össze nem illő emberek vagytok, akinek a kapcsolata már most halott.

2013. febr. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Tinédzserek, tinédzserek...
2013. febr. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Te is nőnemű vagy. Azoknak az ilyenek kellenek. Csak legyél vele, neked ez kell hiszen őt választottad. Nem negatívan írom ezt, de ha jönne egy jó fiú, aki kedves, jóképű, tenyerén hordozna, úgy se kellene, mert nem elég macsó. Nem elég rosszfiús, nem menő. S akkor választanál egy másik ilyen bunkó-taplót, s kérdeznél újra.

Maradj mellette tűrd el neki. Majd a következő életedben férfi leszel s nem lesz ilyen gondod, addig meg csak ki bírod valahogy: hiszen orgazmusod lesz, mert megcsinál rendesen, neked van kihez bújni. Szóval:barátkozz meg a helyzettel.

2013. febr. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Vagy simán mondjam meg neki,hogy vége. és ha szeret akkor küzd értem,ha nem akkor meg tökmindegy.
2013. febr. 2. 09:25
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Keress egy még jóképűbbet!
2013. febr. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű hagyd el a palit és nőj fel.
2013. febr. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mennyi ilyen pasi van a Földön..nekem is ilyen a barátom,csak mondjuk egy fokkal jobb azért helyzet.

Én nem tartok ott,hogy vége,de azért örülnék,ha annyit teperne és keresne mint az elején :S

21/l

2013. febr. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!