Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ilyenkor?

Figyelt kérdés
10 éve ismerem a lányt, oviba suliba is egy helyre jártunk, gimibe már külön járunk. A legjobb lánybarátom, mindent megbeszélünk. Nem olyan régóta elkezdtem többet is érezni :S finoman kérdezgettem, hogy ő mit gonol rólam, és barátként nagyon bír. Tehetek valamit hogy többet gonoljon rólam/érezzen, esetleg közelebb kerüljön hozzám. Megtennék érte mindent, tudtára kéne adnom. Az idő segíthet? Mármint egyre több időt töltök vele....? Azt mondta nem rég, hogy nem tetszik most neki senki, nem akar barátot (még). Nem akarom kihasználni, hosszútávra szoktam tervezni minden téren. Tudom tipikus sztori, de kérlek, normális válaszokat adj. Köszönöm előre ^^ 15/F

2013. febr. 2. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:

> kérlek, normális válaszokat adj

az sajnos nem fog menni

2013. febr. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Van egy olyan helyzet..

Hogy a barátságból indulnak ki a szerelmek.

Viszont van egy nagy hátránya (főleg így.)

10 éve vagytok barátok. Te ezt kockára teszed,mert többet érzel..

Viszont lehet, hogy 1-2 hónapon belül úgy összevesztek hogy a 10 éves barátságnak búcsút inthetsz.( nem kívánom, hogy így legyen de benne van)

Sok sikert!

2013. febr. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Itt egy ujjab tanúsága annak hogy:fiú és lány közt nem lehet csak barátság:)
2013. febr. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de lehet :) van egy csomó lány barátom, de ő másabb...a legrégebbi...igazából nem egy "fullos" meg ilyen bombázó, de már olyan régóta ismerem, és közeledek felé, hogy a belsője fogott meg....és nem akarom elsietni a dolgot..de mit tehetek még?
2013. febr. 2. 23:19
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2013. febr. 2. 23:21
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem az, hogy finoman kérdezgeted, hogy ő mit gondol rólad, az jó taktika...
2013. febr. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nekem is van egy lany, aki a legjobb baratom mar 4 eve... s nalaunk is megtortentek dolgok amik egy baratsagban nem szoktak megtortenni, es en is volt olyan idoszak mikor nagyon bele voltam esve.. csak tudod idovel ra lehet jonni hogy mi eri meg az en helyzetemben lehetett volna egy bomba jo csajom aki meg rendes is hozzam, vagy maradjunk baratok orokre es nem visszuk kockara a 4ev baratsagot, emlekeit... na en az utobbit valasztottam,es nem bantam meg :)
2013. febr. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!