Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak fiúknak! Léteznek még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak fiúknak! Léteznek még manapság szerény lányok? Ti találkoztatok ilyenekkel mostanában?

Figyelt kérdés

Igen, fiúknak szól a kérdés, kedves lányok, lehet háborogni, közhelyekkel dobálózni, általánosítót kiabálni, de nem érdekel. Sőt, valószínűleg ti sosem fogjátok megérteni azt, hogy egy férfinak miért nem pont ti vagytok az igényszintje.

És nem csajozásból tettem fel a kérdést, feltételezéseket, privátokat ne erőltessük.

Ettől függetlenül ha valaki értelmesebben nyilvánul meg, azzal szóbaállok.


Szóval:

Azért azt tudni kell, hogy főképp a nagy városokról beszélek, és 14-50 éves korosztályról. Vidéken még lehet, hogy vannak másféle lányok(igazi nők), meg a mai 50 felettieket még máshogy nevelték, de azt vettem észre, hogy lassan az összes nőnemű beképzelt, unalmas, buta lesz. Legalább is ezt látom, efelé mutat a "fejlődés". Minél fiatalabb, annál nagyobb mértékben.

Lassan már attól hiszik magukat igényesnek, hogy kikenik magukat, idióta rongyokban járnak, flegmáznak, drámáznak, meg ponyvaregényeket olvasnak, holott lelkileg, testileg nagyon igénytelenek. Azt hiszik kelendők, pedig csak egy igénytelen réteg számára(többség).


Szóval találkoztatok mondjuk az elmúlt 3 évben olyan lánnyal, aki nem szereti mutogatni magát, helyén van az önbecsülése, el tudja fogadni magát, szereti fejleszteni magát, nem lusta és a saját képességeivel egyenértékű társra vágyik?


Én értem azt, hogy az ideál bárkinek bármilyen lehet, de vajon miért gondolja komolyan egy 160 centis 70 kilós "sportos testalkatú"(! igen, ezt állította magáról) lány, hogy neki jár a 175-180 centis valóbansportos testalkatú szőkeherceg? Rendszerint legalább 10-15 centivel magasabbakat keresnek, mindegyik legyen sportos, jóképű, jó humorú, foglalkozzon vele, de legyen érdekes is, gyengéd, de néha durva... Miért gondolják komolyan a buta, passzív, unalmas lányok, hogy nekik is kijár egy személyre szabott testőrbohóc, aki esténként szexgépbe kapcsol át?

A fiúk rendszerint többet tudnak mesélni magukról, van hobbijuk, önállóbbak, és edzettebbek. Persze ez többnyire természetes, de ez már nagyon durva különbség.


Ráadásul divat infantilisnak lenni, huszonéves lányok vihorásznak agyament dolgokon, elvárják, hogy mindig "a pasi" kezdeményezzen, akkor is, ha észre se veszi őket, őket meg megeszi a fene, és azon versenyeznek, ki tud több expartnert letagadni és a másikat leringyózni. Mindegyik optimistának és őszintének tartja magát, de amikor megmondod, hogy nem tetszik a sapkája, akkor olyan stílussal ordít le, mint 1 matróz. Sőt, a káromkodás piálás bagózás, és egyéb kecses női tulajdonságok már lassan teljesen átlagosak lesznek.

És azzal akarják hitegetni a népet, hogy nekik 10 fokban is melegük van, ezért kel la miniszoknya meg a kivágott dekoltázs.


Tudom, mindenki kivételnek hiszi magát, és ismer legalább 10 másik ilyen embert, csak a valóságban nem ezt tapasztalom.


Ez komolyan nem zavar senkit? Vagy szerintetek ez mindig is így volt, ahogy Platón mondta: a nő csak szopordásra jó?


2013. febr. 1. 16:02
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

"Köznyelven a gy.k.-ák kedvért. Beszélgess, ismerkedj és légy nyitott és majd alakul. Ha csak azokkal ismerkedsz nők közűl, akiket csak potenciális barátnőnek tartasz, akkor baromira leredukálod az esélyidet."


Igen, ez nagyon szép női közhely, de féligazság, mert majd alakul, vagy nem. Aztán a robotikus statisztikára épített ismerkedésben nem sok érzelem van, ami szerintem szükséges lenne egy tartalmas kapcsolathoz. Másrészt ha csak azzal beszélgetnék, akit meg akarnék fektetni, akkorenm ismerném a férfi ellenpéldát sem, vagy azt, hogy számomra undorító nőknek milyen a világképük, azt hiszem ez is logikus, tehát ez egész felvetésed irreális és fölösleges.

Nem tudom te mennyi nővel beszélgettél életedben, de amikor már a többezredik is ugyanazt a sablonhülyeséget nyomatja kortól, külsőtől függetlenül, akkor kezded úgy érezni, hogy van valami törvényszerű a jellemükben.


"Sajnos a véleménykinyilvánítás nem minden esetben hasznos...., a legtöbb esetben nem az! Így viszont tény, hogy beleolvadsz a tömegbe, de legalább lesz munkád és az emberek fele kapásból nem zavar el a francba! "


A értelmes ember olyan helyen nem nyilvánít ki offenzív dolgokat, ahol a jövője függ tőle. És attól mentsen meg az ég, hogy bárgyú mosollyal hallgassam idióták marhaságait.


Megbeszéltük, valahol a Földön bizonyára vannak, csak lehet, hogy nagyobb eséllyel találok egy őskori hüllőcsontvázat. Türelem...

2013. febr. 3. 09:57
 32/33 anonim ***** válasza:

Budapesten lakom, kivétel nélkül mindegyik lány, akikkel találkoztam, vagy hallomásból ismertem, a külsőségekre és az anyagiakra hajtott a pasiknál!

Kérdésedre, NEM, egyáltalán nem léteznek szerény lányok tapasztalataim szerint!

2013. márc. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A.Romanov ***** válasza:
Nekem épp most alakul egy ilyennel :)
2013. márc. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!