Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak fiúknak! Léteznek még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak fiúknak! Léteznek még manapság szerény lányok? Ti találkoztatok ilyenekkel mostanában?

Figyelt kérdés

Igen, fiúknak szól a kérdés, kedves lányok, lehet háborogni, közhelyekkel dobálózni, általánosítót kiabálni, de nem érdekel. Sőt, valószínűleg ti sosem fogjátok megérteni azt, hogy egy férfinak miért nem pont ti vagytok az igényszintje.

És nem csajozásból tettem fel a kérdést, feltételezéseket, privátokat ne erőltessük.

Ettől függetlenül ha valaki értelmesebben nyilvánul meg, azzal szóbaállok.


Szóval:

Azért azt tudni kell, hogy főképp a nagy városokról beszélek, és 14-50 éves korosztályról. Vidéken még lehet, hogy vannak másféle lányok(igazi nők), meg a mai 50 felettieket még máshogy nevelték, de azt vettem észre, hogy lassan az összes nőnemű beképzelt, unalmas, buta lesz. Legalább is ezt látom, efelé mutat a "fejlődés". Minél fiatalabb, annál nagyobb mértékben.

Lassan már attól hiszik magukat igényesnek, hogy kikenik magukat, idióta rongyokban járnak, flegmáznak, drámáznak, meg ponyvaregényeket olvasnak, holott lelkileg, testileg nagyon igénytelenek. Azt hiszik kelendők, pedig csak egy igénytelen réteg számára(többség).


Szóval találkoztatok mondjuk az elmúlt 3 évben olyan lánnyal, aki nem szereti mutogatni magát, helyén van az önbecsülése, el tudja fogadni magát, szereti fejleszteni magát, nem lusta és a saját képességeivel egyenértékű társra vágyik?


Én értem azt, hogy az ideál bárkinek bármilyen lehet, de vajon miért gondolja komolyan egy 160 centis 70 kilós "sportos testalkatú"(! igen, ezt állította magáról) lány, hogy neki jár a 175-180 centis valóbansportos testalkatú szőkeherceg? Rendszerint legalább 10-15 centivel magasabbakat keresnek, mindegyik legyen sportos, jóképű, jó humorú, foglalkozzon vele, de legyen érdekes is, gyengéd, de néha durva... Miért gondolják komolyan a buta, passzív, unalmas lányok, hogy nekik is kijár egy személyre szabott testőrbohóc, aki esténként szexgépbe kapcsol át?

A fiúk rendszerint többet tudnak mesélni magukról, van hobbijuk, önállóbbak, és edzettebbek. Persze ez többnyire természetes, de ez már nagyon durva különbség.


Ráadásul divat infantilisnak lenni, huszonéves lányok vihorásznak agyament dolgokon, elvárják, hogy mindig "a pasi" kezdeményezzen, akkor is, ha észre se veszi őket, őket meg megeszi a fene, és azon versenyeznek, ki tud több expartnert letagadni és a másikat leringyózni. Mindegyik optimistának és őszintének tartja magát, de amikor megmondod, hogy nem tetszik a sapkája, akkor olyan stílussal ordít le, mint 1 matróz. Sőt, a káromkodás piálás bagózás, és egyéb kecses női tulajdonságok már lassan teljesen átlagosak lesznek.

És azzal akarják hitegetni a népet, hogy nekik 10 fokban is melegük van, ezért kel la miniszoknya meg a kivágott dekoltázs.


Tudom, mindenki kivételnek hiszi magát, és ismer legalább 10 másik ilyen embert, csak a valóságban nem ezt tapasztalom.


Ez komolyan nem zavar senkit? Vagy szerintetek ez mindig is így volt, ahogy Platón mondta: a nő csak szopordásra jó?


2013. febr. 1. 16:02
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Azzal nagyon egyet tudok érteni,h kb. 1000-ből 1 olyan nő van, aki belsőleg ér is valamit, a többi csak a seggriszáláshoz, sminkeléshez és piáláshoz ért. Az elgondolkodtató, hogy külön kérte a kérdező,h nők ne írjanak, de még ezt sem voltak képesek felfogni. Nőknek egyébként is felesleges lenne ilyeneket írni, képtelen magukba nézni, inkább hisztiznek egy sort és elkezdenek sértegetni, meg átmennek kanapépszichológusba. A legtöbb ma nő vagy rib@nc, vagy "hiperegyenjogú" beszólogató férfias nő. Igazi nő 10000ből 1 kb, de ő is az idősebb generációhoz tartozik valószínűleg. Azért csinálják ezt a nők, mert megtehetik a sok idióta férfi miatt. Nem kéne lemenni kutyába, és minden átlagos agyonsminkelt és kövér nőnek bókolni és kiny@alni a seggét. Persze hogy ezt csinálják, megtehetik, hogy válogatnak, mert ha ostobák, túlsúlyosak és közönségesek, akkor simán kapósak lehetnek. Ha pl. holnaptól a férfiak azt csinálnák, mint a nők, úgy válogatnának, akkor lehet,h helyre billenne minden, és nem gondolná minden unalmas dagadt nő, hogy neki 185 magas, intelligens, sportos férfi jár. Igen, egyébként tényleg az a vicc, hogy a legtöbb fiatal nő különleges hiszi magát:D. Ezen olyan jókat szoktam röhögni. Még annyi, hogy a nőkkel nem érdemes ilyenekről beszélni, vagy hazudnak, vagy a saját működésükkel sincsenek tisztában. A legjobb példa erre - pl. itt is- hoyg azt írják, hogy a külső nem fontos nekik, meg hogy a kedves, jószívű férfiakat szeretik, persze akinek van némi tapasztalata csajozás terén, jól tudja, hogy egyik sem igaz, a nőket gyakorlatilag külsőségeken kívül semmi nem érdekli.
2013. febr. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Neked is azt tudom javasolni, hogy ne a műcicababákat keresd, hanem a normál testalkatú, esetleg néhány kiló pluszt viselő lányokat! Az a legjobb, ha olyat találsz, aki a vendéglátás területén dolgozik és mellette vonzó is. Leginkább ők azok, akik tudnak sütni, főzni és kellőképpen háziasak. 25/F
2013. febr. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

Már ne is haragudj, de te engem NEM ismersz, hogy tudjad mit és legfőképp MIÉRT gondolok így, és mért értettem egyet ezzel a kijelentéseddel.

"Te sem vagy népszerű, biztos irigy vagy..." stb. Te pedig ezek szerint felszínes, alaptalan elméletgyártó. Nincs mire irigynek lennem. Magadba is nézhetnél aztán, nem kéne ismeretlenül kijelentgetni senkiről semmit egy-egy mondatnyi információ alapján. És igen, vannak szerény lányok is, és nem féltétlenül csúnyák vagy irigyek. Csak keresni kell tudod. De a mindenkit leíró stílusodat elnézve sok szerencsét nem jósolok. :)


7-es voltam.

2013. febr. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

Mintha csak én írtam volna a kérdést..


Egyébként van ilyen lány, csak nagyon kevés. Én már beletörődtem, hogy nincsen, de egy ilyen angyalka rám talált :)


23/F

2013. febr. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

"Igen, mert az iskola nem ad erkölcsöt, a tudástól pedig nem lesz jobb ember senki :) Mindenki próbál inkább arra rámenni, hogy sok tanulás -> nagyobb rang -> több fizetés. Csak közben elfelejtenek arra koncentrálni, hogy jobb emberek legyenek és erkölcsileg is fejlődjenek, ne csak tudásban..."


Ez nagy igazság, örülök, hogy még akadnak ilyen gondolkodó emberek.

Akkor lassan kijelenthetjük, hogy nem degenerált az a férfi, aki a mai kor lányaiban nem látja meg a nőt, és nem egyezik az ízlése a többségével.


"a nőket gyakorlatilag külsőségeken kívül semmi nem érdekli."


Dehogynem, a pénz, vagy az alfahím jellem. Persze ez is csak buta kiábrándult férfiak elmélete, az hogy egy nő kimondja őszintén, hogy neki fontos a másik fizetése, hogy a férfi verje szex közben, vagy néha legyen kegyetlen vele, izmos és érdekes, ha bunkó (persze ők nem bunkónak nevezik hanem határozottnak), vagy elkerülik azt, akinek nincs önálló bevétele, esetleg hogy a 15 éves alfaszukákat 20 éves pasik furikázzák kocsival, csak mind véletlen egybeesés és kisebbség műve. Megint általánosítunk. A nők nem ilyenek... :)

Igaz én még nem ismertem olyat, akit a felesége tartott volna el, csak pár olyat, akit a feleségük forgatott ki a vagyonából, de állítólag van ellenkezőjére is példa.


"Neked is azt tudom javasolni, hogy ne a műcicababákat keresd,"


Tegyük fel nem kötekedésből írtad.

Mutass már egy nemműcicababát napjainkban, amikor a 15 évesek 2/3-a divatból bagózik, több mint fele piált már, és kb hasonló arányban már egyik sem szűz, kb 80% már 16 évesen festi magát, piercingekkel van tele és divatos rucikban jár.

Bizonyára megint nekem rossz az ismeretségi köröm, de akik 16-18 évesen mellet akarnak csináltatni maguknak, nem hiszem, hogy igazi nőnek nevezhetők. És elég szomorú, ha 13-14 évesek kérdezgetik, hogy nem gáz-e szűznek lenni mert az osztályból már csak 2-4 lány nem az. Nem csak itt, személyes ismerősök. Már az 5évesbe belenevelik, hogy királylány vagy, fessed a körmöd, kapsz csinirucit, a szépséged az értéked (ha meghal egy lány, akkor hírekben mindig azt kell kiemelni hogy fiatal és szép volt, sosem azt, hogy szorgalmas és okos)...

Különben is, ha végigolvastad a kifejtést, ez a kép jött le belőle, hogy a műnőket keresem? Ez annyira közhelyes sablonválasz, mert mindig csak a szélsőségeket látjátok.


"Már ne is haragudj, de te engem NEM ismersz, hogy tudjad mit és legfőképp MIÉRT gondolok így, és mért értettem egyet ezzel a kijelentéseddel. "


Tipikus lány egyből sértésnek vesz mindent. Visszavonom, neked sincs sok eszed. Igen, ez most nem ironikus, hanem sértés.


"De a mindenkit leíró stílusodat elnézve sok szerencsét nem jósolok. :) "


Állítólag mindenki képes meglátni másokban a jót, meg optimista meg szereti az őszinteséget. Egyétek meg, amit főztetek, én nem tartozok a megalkuvók közé, aki farokcsóvál egy numeráért. Meg ahogy a lányok mondják: "nem akarnak megbántani másokat" (hazug).

2013. febr. 1. 17:06
 16/33 A kérdező kommentje:

"Egyébként van ilyen lány, csak nagyon kevés. Én már beletörődtem, hogy nincsen, de egy ilyen angyalka rám talált :)


23/F"


Erre a történetre kíváncsi lennék. Várost is kérek, ha lehet.

2013. febr. 1. 17:07
 17/33 anonim ***** válasza:
46%
Egy felfuvalkodott szerencsétlen vagy, sajnálom az őszinteséget.
2013. febr. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Én minden soroddal egyetértek :D Sokan rájönnének mi van a világgal, és hogyan is működik ha egy kicsit a dolgok mögé néznének, és sok hím és rájönne az igazságra ha nem a farka vezetné.
2013. febr. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Tényleg nincs sok és az egyik kérdésnél pont ezt fejtegettem, hogy régen mennyivel több olyan házasság volt, amik nem válással végződtek!

És ott kifejtettem, hogy mondjuk a 60-70-es években nem volt ennyi magányos és tehetetlen férfi, fiú!

Erre persze a nők leoltottak, hogy az régen volt és a szabad választás mindenki joga! Ez is igaz, de eközben felsúrgjuk egymás önbecsülését és érzelmeit!


Én egy dolgot mondok a mai nőkről, ezen feleül! Amiben részben egyet értek, részben nem. Habár nem ismerek sok lányt, de abból kevés a se..riszálós. De még azokról a lányokról, akikről azt hittem, hogy értelmesek néha párbeszéd közben érzékelem, hogy mennyire nem képesek élletszituációkba beleképzelni magukat! Mennyire nem tudnak összerakni tényeket, állapotokat és így nem tudnak következtetést levonni! Egy szó, mint száz, a nagy része felelőtlen!


Azt én is tapasztaltam, hogy sok nő milyen őrülten különlegesnek hiszi magát, annak ellenére, hogy szürke életet él! Bulizik és tanulgat, semmi sport, művészet!

De ha véletlenül a pénz jön szóba, mint párválasztási befolyásoló tényező jópáran vérszemet kapnak! Egyetemen hány és hány olyan lányt látok, aki olyan sráccal van, aki finoman szólva sem egy kategória a lánnyal. De mikor elindulnak a parkolóba, akkor megértem a tényállást...


És igen! Lehet szánalmas vagyok egy nő szemében, de rám ne mondja egy nő sem azt, mint amit az egyik hozzászóló, hogy "...na jó, legyen....". Nem erőszak ez senkitől és nekem olyan ember kell akivel megtalálom az egyensúlyt és tetszik, szexuálisan vonzódom hozzá! És ha nem lesz családom, akkor nem lesz, de akkor is büszkén és mosollyal az arcomon akarok kimurgelni! :)

2013. febr. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Őszintén szòlva van némi igazsàg abban amit leírtàl, de összességében nem értünk eggyet. Igen, vannak felszínes, ostoba lànyok ,ahogy köztünk férfiak közt is sok az együgyű, szerencsétlen szteroidhuszàr, metrob**eràns önbarnítòkrémes b*lfasz., még a tiritarka ,alteres, nagyhangù "ri**nc" teljesen normàlis, sőt, kifejezetten értelmes teremtés. Persze diszkòkban ritkàn futhatsz bele a kivànt jellemű csajba . Ismerkedni kell és talàlni fogsz előbb- utòbb. Nekem szerencsére akadt ilyen hölgy akàr a baràti körömben,akàr a munkatàrsaim között is -az elmùlt hàrom évben is. Az meg ,hogy nagyon kevés az ilyen làny elég barokkos tùlzàs. Kicsit hosszù lettem..:-)

Màs: Szeretlek Rami :-D

2013. febr. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!