Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak fiúknak! Léteznek még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak fiúknak! Léteznek még manapság szerény lányok? Ti találkoztatok ilyenekkel mostanában?

Figyelt kérdés

Igen, fiúknak szól a kérdés, kedves lányok, lehet háborogni, közhelyekkel dobálózni, általánosítót kiabálni, de nem érdekel. Sőt, valószínűleg ti sosem fogjátok megérteni azt, hogy egy férfinak miért nem pont ti vagytok az igényszintje.

És nem csajozásból tettem fel a kérdést, feltételezéseket, privátokat ne erőltessük.

Ettől függetlenül ha valaki értelmesebben nyilvánul meg, azzal szóbaállok.


Szóval:

Azért azt tudni kell, hogy főképp a nagy városokról beszélek, és 14-50 éves korosztályról. Vidéken még lehet, hogy vannak másféle lányok(igazi nők), meg a mai 50 felettieket még máshogy nevelték, de azt vettem észre, hogy lassan az összes nőnemű beképzelt, unalmas, buta lesz. Legalább is ezt látom, efelé mutat a "fejlődés". Minél fiatalabb, annál nagyobb mértékben.

Lassan már attól hiszik magukat igényesnek, hogy kikenik magukat, idióta rongyokban járnak, flegmáznak, drámáznak, meg ponyvaregényeket olvasnak, holott lelkileg, testileg nagyon igénytelenek. Azt hiszik kelendők, pedig csak egy igénytelen réteg számára(többség).


Szóval találkoztatok mondjuk az elmúlt 3 évben olyan lánnyal, aki nem szereti mutogatni magát, helyén van az önbecsülése, el tudja fogadni magát, szereti fejleszteni magát, nem lusta és a saját képességeivel egyenértékű társra vágyik?


Én értem azt, hogy az ideál bárkinek bármilyen lehet, de vajon miért gondolja komolyan egy 160 centis 70 kilós "sportos testalkatú"(! igen, ezt állította magáról) lány, hogy neki jár a 175-180 centis valóbansportos testalkatú szőkeherceg? Rendszerint legalább 10-15 centivel magasabbakat keresnek, mindegyik legyen sportos, jóképű, jó humorú, foglalkozzon vele, de legyen érdekes is, gyengéd, de néha durva... Miért gondolják komolyan a buta, passzív, unalmas lányok, hogy nekik is kijár egy személyre szabott testőrbohóc, aki esténként szexgépbe kapcsol át?

A fiúk rendszerint többet tudnak mesélni magukról, van hobbijuk, önállóbbak, és edzettebbek. Persze ez többnyire természetes, de ez már nagyon durva különbség.


Ráadásul divat infantilisnak lenni, huszonéves lányok vihorásznak agyament dolgokon, elvárják, hogy mindig "a pasi" kezdeményezzen, akkor is, ha észre se veszi őket, őket meg megeszi a fene, és azon versenyeznek, ki tud több expartnert letagadni és a másikat leringyózni. Mindegyik optimistának és őszintének tartja magát, de amikor megmondod, hogy nem tetszik a sapkája, akkor olyan stílussal ordít le, mint 1 matróz. Sőt, a káromkodás piálás bagózás, és egyéb kecses női tulajdonságok már lassan teljesen átlagosak lesznek.

És azzal akarják hitegetni a népet, hogy nekik 10 fokban is melegük van, ezért kel la miniszoknya meg a kivágott dekoltázs.


Tudom, mindenki kivételnek hiszi magát, és ismer legalább 10 másik ilyen embert, csak a valóságban nem ezt tapasztalom.


Ez komolyan nem zavar senkit? Vagy szerintetek ez mindig is így volt, ahogy Platón mondta: a nő csak szopordásra jó?


2013. febr. 1. 16:02
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj. Én "csajos" suliba jártam, pontosabban csak több lány volt az iskolában, de valóban voltak ilyen gyengébb elméjűek szép számmal. Azt is érdemes megemlíteni, hogy a srácok körében is nem egy idióta vagy nagyképű van.


Na de visszatérve, az egyik közeli rokonunk temetésén, mikor összejött a nagy család, a 17 éves kislányka unalmában mobilozgatott az asztal alatt, pötyögette a facebookot. Sajnos van olyan, akinek ilyen vastag a bőr a képén.

2013. febr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Itt Kolozsváron az egyetemen csak szerény lányok vannak.
2013. febr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A.Romanov ***** válasza:

Nekem van sok szerény lány ismerősöm, ezek közül 2-3 csodálatosan szép. Nagyon aranyosak és kedvesek. Hidd el, akad még ilyen :) Ők olyan 18-20 év körüliek, nem az a fajta aki elmegy egy portfólió fotózásra és gyűjti a lájkokat a fészen, hanem tényleg szerényebbek, holott lenne mire büszkének lenniük.

20f voltam

2013. febr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Öreg, amilyen nőt te (mi, sokan) keresünk, olyan nagyszámban utoljára a 70-80-as években volt. Mostmár 1000-ből 1 olyan aki belsőre tetszik. De ebben a kib*szott páwák meg társaik is hibásak. Ki kell költözni a Hortobágyra :)
2013. febr. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
"attól hiszik magukat igényesnek, hogy kikenik magukat, idióta rongyokban járnak, flegmáznak, drámáznak, meg ponyvaregényeket olvasnak, holott lelkileg, testileg nagyon igénytelenek" - ezzel nagyon egyetértek L
2013. febr. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Zóna pocok megfogta a lényeget.
2013. febr. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim válasza:
vannak amúgy még szerény lányok de nagyon kevés, több a rib*nc na meg a szerény lányok 90%-a csúnya
2013. febr. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

1.: Én úgy gondoltam, hogy logikus, hogy ha a férfiak többségét igénytelennek tartom, az azt jelenti, hogy a férfiak sem sokkal jobbak. De én azt tapasztalom, hogy egy fokkal jobbak általában. De mivel ez úgyis szubjektív, ez most részletkérdés, inkább arra vagyok kíváncsi, ki milyen alkalommal találkozott szerény lányokkal.


"Itt Kolozsváron az egyetemen csak szerény lányok vannak."


Kolozsvár szerencsére még nem tartozik Budapest kultúrkörébe.


"Nekem van sok szerény lány ismerősöm, ezek közül 2-3 csodálatosan szép. Nagyon aranyosak és kedvesek. Hidd el, akad még ilyen :) Ők olyan 18-20 év körüliek, nem az a fajta aki elmegy egy portfólió fotózásra és gyűjti a lájkokat a fészen, hanem tényleg szerényebbek, holott lenne mire büszkének lenniük.

20f voltam"


Lehet tudni, melyik városban laknak?


"Öreg, amilyen nőt te (mi, sokan) keresünk, olyan nagyszámban utoljára a 70-80-as években volt. Mostmár 1000-ből 1 olyan aki belsőre tetszik. De ebben a kib*szott páwák meg társaik is hibásak. Ki kell költözni a Hortobágyra :)"


Én lehet, hogy kicsit régebbi számot mondtam volna, de ettől tartok én is. Csak ugye paradox, hogy elvileg pont az oktatás megjelenése-növelése mellett ellenkező irányba mennek el szellemileg.

2013. febr. 1. 16:23
 9/33 A kérdező kommentje:

" "attól hiszik magukat igényesnek, hogy kikenik magukat, idióta rongyokban járnak, flegmáznak, drámáznak, meg ponyvaregényeket olvasnak, holott lelkileg, testileg nagyon igénytelenek" - ezzel nagyon egyetértek L"


Gondolom te sem vagy népszerű akkor, ha ezt hangoztatod is. A kivételesebb lányok rendre nem szerettek lányokkal barátkozni, és nekik is ez a véleményük az átlagról. Csak őket ugye nem lehet leb*ziagglegényezni. Tehát irigyek. :)


"vannak amúgy még szerény lányok de nagyon kevés, több a rib*nc na meg a szerény lányok 90%-a csúnya"


Ebben is van igazság, de ugye szép testtel ők is buták lennének, mert bármit megkapnának. De sajnos már manapság ez sem igaz, ismertem egy pár beképzelt buta elhízott lányt.

2013. febr. 1. 16:28
 10/33 anonim ***** válasza:
Igen, mert az iskola nem ad erkölcsöt, a tudástól pedig nem lesz jobb ember senki :) Mindenki próbál inkább arra rámenni, hogy sok tanulás -> nagyobb rang -> több fizetés. Csak közben elfelejtenek arra koncentrálni, hogy jobb emberek legyenek és erkölcsileg is fejlődjenek, ne csak tudásban...
2013. febr. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!