Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lehet a megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy a barátnőmmel közel 3 évig voltunk együtt. Azzal az indokkal szakított, hogy szüksége van egy kis egyedüllétre és mind kettőnknek jobb lesz ez így, pedig azt mondta, hogy még mindig nagyon szeret. Persze nálunk is voltak veszekedések mint minden kapcsolatban, de egyszerűen nem tudom elképzelni nélküle az életem és fogalmam sincs, hogy most mit tegyek... Szerintetek? 19/F

2013. jan. 29. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mondd meg neki,hogy nagyon hiányzik,és kérdezd meg,hogy ő erről mit gondol.hajrá:)beszélj vele mindenképpen
2013. jan. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki egy picike időt és elválik hiányzol-e neki. Ha így lesz visszamegy hozzád önként és dalolva. Most ne akaszkodj rá, mert csak ártanál vele.
2013. jan. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Traune ***** válasza:
65%
őszinte leszek haver. lépj tovább. 3 évig voltál ugyanazzal a csajjal. 16 éves korod óta, mert hát most 19 vagy. lehetséges hogy vele vesztetted el a szüzességed is, elképzelhető. az életed 23-24 éves korig azért van hogy minél változatosabban kiéld mind eseményekben mind szex terén. szerezz valaki mást aki másfajta mint ő volt és tud újat mutatni. itt az idő hogy bárkit megkaphass :)
2013. jan. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Szünetet kért, ennyi.

Ez még nem azt jelenti,hogy szakított veled.

Te is mozdulj ki egy kicsit.

Viszont akkor lesz nagy sz*pás ha megszeret egy másik gyereket. (bár nem kívánom, de előfordulhat)

2013. jan. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
64%
Szia! Lehet hogy most jött rá ,még alig élt és nem akarja lekötni magát. Bár nem tudom hány éves lehet a lány... Nem rég az én barátom is azt mondta kicsit fél attól hogy leköt engem illetve hogy ő is le kötve érzi magát,kicsit megszokássá vált részéről a kapcsolat. Szenvedtem,de nem tudtam mit tenni elfogadtam amit mondott. Rá egy hétre ő keresett meg azzal hogy szörnyű volt nélkülem és velem szeretne lenni. Nem mondom hogy 100 % hogy vissza megy hozzád,de ha igazán és SZERELEMBŐL szeret akkor nem hagy el,de ha nem akkor tudom hogy fáj ezt hallani de nem szeretett igazán téged :/ 19/L
2013. jan. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen időkérős dolognak mindig van valami mélyebb dolog a hátterében, ha nagyon szeret és minden happy akkor nem lenne rá szükség. Én is azt mondom amit az előttem szóló. Lépj tovább, mert ebből nem soha nem lesz teljesen buena kapcsolat. Még ha bele is vágtok megint, csak idő kérdése hogy újra beadja a kulcsot a "szerelem"
2013. jan. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Aki eljut odáig,hogy időt kér,az valószínűleg már nem szerelmes.Ennek az időkérős dumának a legtöbbször szakítás a vége,viszont szerintem Te ezt ne várd ki,inkább lépj Te.Engedd el a csajt.Ha szeret,visszatér,ha nem,nem kár érte.
2013. jan. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!