Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 Éves kapcsolat problémái,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kakóscsiga111 kérdése:

2 Éves kapcsolat problémái, nehézségei. Lehet megoldás?

Figyelt kérdés

Hali!

2 éve eggyütt vagyok a barátnőmmel én 21 vagyok ő 19.

Sajnos mostanában nem megy minden túlságosan jól.

Körübelül 3 hónapja valamiért hangulatilag nagyon megváltozott. Rossz kedve van állandóan fáradt, nyűgös, szinte semmi se vidítja fel. El nem tudom képzelni mi lehet a probléma. Nagyon sokat vagyunk együtt. Akárhányszor rátérek a témára nyűgös lesz, és mindig azt mondja, hogy ő se tudja mi lehet a probléma. Mostanában elég ideges, az egésségileg sincs a toppon.

3 hónap alatt csak 1 szer szeretkeztünk. Holott előtte franko volt minden. Elmondása szerint "nincs kedve és nem hozza annyira lázba"

Én teljes mértékben bízom benne , nem hinném, hogy megcsalna.

Csak sajnos nem nagyon tudom mire vélni a dolgot és ezáltal énis ideges, frusztrált leszek.

Volt már valakinek ilyen -- vagy hasonló tapasztalata?

Válaszaitokat előre is köszönöm.


2013. jan. 17. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Én nőként voltam ilyen helyzetben régen, az előző kapcsolatomban, én voltam az, aki a barátnődhöz hasonlóan viselkedett. Nálam az volt a probléma kiváltó oka, hogy megismertem valakit, de küzdöttem a feltörő érzések ellen. Sokáig tartott, mire biztos lettem benne, hogy nekem a másik kell, sosem csaltam meg a barátomat, hanem őszintén elmondtam neki ezt, de ehhez majdnem fél évre volt szükségem. A lelkiismeret-furdalás és a bűntudat okozta nálam ezt a viselkedést, a végén már a barátom is sejtette, hogy valami nagyon nem stimmel.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy nálatok is ugyanez a helyzet, csak leírtam, hogy nálam hogy volt, hátha segítek vele.

2013. jan. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ahogy írtad is, nagyon sokat vagytok együtt. Ez is gond lehet egy idő után.
2013. jan. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom. Erre énis gondoltam. De elmondása szerint ő megmondaná ha már valami másként lenne mint volt. Meg nem olyan rég volt egy beszélgetésünk amibe megkérdeztem szó szerint , hogy mit akart és azt mondta, hogy folytatni akartja.Persze lehet, hogy nálla is a büntudat "munkálkodik" de szerintem ő elmondaná ha ilyen lenne. Én meg is mondtam neki, hogy ne csináljunk egymásból bohócot ha ilyen van , hogy vonzódik rajtam kivül máshoz akkor storno... mert már akkor értelme nincs a dolognak (:
2013. jan. 17. 14:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Amit leírtál róla, azok lehetnek depressziós tünetek is. Tapasztalatból mondom. Keressetek fel egy szakorvost.
2013. jan. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az unalommal kapcsolatban:Igen, ezt ő is meg énis megemlítettük már egymásnak de ugyan úgy találkozunk mindig tudunk rá időt szakitani és akarjuk is egymást látni.


A depresszióval kapcsolatban: Amióta romlott az egészsége azóta rosszkedvű. Nagyon sokszor ideges. Az orvos szóba se jöhet. Ilyen ügybe nem fogja sajnos felkeresni

2013. jan. 17. 14:08
 6/8 A kérdező kommentje:
Esetleg egyéb vélemény?
2013. jan. 17. 17:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Mint többen írták (többfélét), több oka lehet. A depresszión vagy egyszerű "elkenődöttségen" túl az is lehet, hogy még túl fiatalok vagytok, és egyszerűen még nem tapasztalt eleget. Ez alatt azt értem, hogy ha valaki nem élt meg kellő veszteséget, érzelmileg (és nem értelmileg) nehezebben tudja értékelni azt, amije van. Ezzel is egybevág, amit leírtál.


Sajnos ezt nem könnyű helyrehozni, bár nem is lehetetlen, remélhetőleg. Egyetlen ötletem van: önzetlenül és érzelmileg stabilan kedveskedj, bókolj neki sokat, lepd meg (főleg apróságokkal). Ha szabad vagy, és - ez nagyon fontos - nincs a párodon teher azt illetően, hogy az ő érzelmi állapota milyen hatással van rád, akkor az kihozhatja ebből.


De nagyon fontos, hogy NAGYON türelmes légy. Azt kell látnia, hogy te az ő reakciójától függetlenül szereted őt, hogy nem inogsz meg, nem adod fel. Vedd úgy, mintha szakítottatok volna, és vissza kellene hódítanod.

2013. jan. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi! Nagy + az utolsó kommentelőnek. Erre a lehetőségre énis gondoltam , de nem akartam meglépni mert attol féltem ,hogy szánalmasnak fog hinni, vagy ilyesmi. De meg kell mondanom őszintén, erőt adtál és megpróbálom. Ha meg valóban mást érez irántam akkor ez előbb utóbb (inkább előbb) ki fog ütközni. És akkor meg fogja mondani mi a szitu. De az én lelkiismeretem tiszta lesz és tudni fogom, hogy semmit nem rontottam el, tehát nem az én saram. Mindig is tiszta szívből szerettem és ez így is marad (:



Na a vége egy kicsit csöpögős lett , de ez az igazság (:

2013. jan. 17. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!