Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a megoldás? Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a megoldás? Mi a nyitja a nyitottságnak? Mit tegyek? (-:

Figyelt kérdés

Képzeljétek el, igen érdekes szituációk szoktak történni velem. Többször fordult már elő az, hogy azt mondták nekem a neten lányok, jó velem beszélgetni, intelligens vagyok, jó a humorom, jó meglátásaim vannak stb. Nem vagyok egy csajozós típus, épp emiatt neten többször kérdeztem már meg itt is, hogy első lépésként külsőre milyennek találtok? Nagy részetek azt mondta, semmi gond velem. Szerintetek miért lehet az, hogy ha jóképűnek, műveltnek, humorosnak gondoltok, ha jó velem beszélni, miért nem találkozunk személyesen? Talán túl közvetlen vagyok, túl nyitott, ez megijeszt több lányt is? De akkor mit tegyek? Nem tudok nem életet vinni a beszélgetésekbe. Sokszor rácsodálkozom , miért eleve elzárkozó valamennyi lány itt is, máshol is. Gondolkodtam azon, most már gyárttatok egy "TUDOM" feliratú táblát és ezzel járnék és úgy beszélgetek majd nőkkel, mert ha megkérdezik, ez mi, csak annyit fűznék hozzá "hogy pasid van". (-: Szívesen ismerkedem, de ha ezt a nyitottságot összekeverik a csak meg akar du.ni szándékkal, akkor már én is tehetetlenné válok (-:


KivancsiSracVagyok


2013. jan. 27. 04:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Nos ezt tapasztalatból mondom, ha azt mondja rád egy lány, hogy nincs semmi gond veled, akkor nem jössz be neki.
2013. jan. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!