Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Nektek milyen fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nektek milyen fiúk jönnek be, van ideálotok?

Figyelt kérdés
2013. jan. 28. 10:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
nálam magasabb, ne legyen olyan vékony, de nagyon kigyúrt se, barna haj kék szem párosítást imádom, kis borosta
2013. febr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs. Totál különböző emberek is be tudnak jönni, akikben semmi közös nincs.
2013. febr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
A #8-asból kiindulva szeretném megkérdezni a csajokat hogy láttatok már nem szép szemű pasit?Csak mert elgondolkodtatott ez a kijelentés...mi alapján vkinek szép szeme,avagy sem?
2013. febr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
számomra az egyik alap dolog, hogy magasabb legyen nálam. legyen ápolt. pillanatok alatt észreveszem melyik pasi mennyire ápolt és rá tudok csodálkozni, ha egyik másik túlmutat az áltagon. a haja legyen dús, lehetőség szerint sötét és a szemei zöldek, bár már láttam csodálatos mélybarna szemeket is. nem kell, hogy izomember legyen, de nézzen ki úgy, hogy mellette ne merüljön fel az bennem, hogy nem vagyok biztonságban, nem tud megvédeni. fontosnak tartom, hogy a férfinak legyen önálló, logikus véleménye és céljai az életben. nem kell, hogy diplomával rendelkezzen. ne húzza a száját, ha dolgozni kell akár munkahelyen, akár otthon. és a hajlandóság a kompromisszumokra is fontos pont. mindezt egy-két dolog még kiegészíti, de hát na : D hív az ideálom
2013. febr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
13 -as válaszolónak: lehet, hogy rosszul fogalmaztam. Nem maga a szem legyen szép, mint testrész, hanem a nézése, vagy amit a szeméből próbálok kiolvasni. Egyszerűen fogjon meg a tekintete... érezzem azt, mikor belenézek a szemébe, hogy nekem kell ez a pasi :) Remélem, ez kielégítő magyarázat volt :D
2013. febr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Kielégítő,köszönöm:)Én se a testrészre gondoltam különösebben,csak nézem sokszor képek alatt a kommenteket,és férfiak is ugyanúgy odaírják mindenkinek hogy jaj de szép szemeid vannak,stb.... ezek alapján akkor nincs olyan ember a világon akinek csúnya szemei lennének?:D (mondjuk én pl ilyen véleménnyel vagyok a sajátomról:D de hogy ezen kívül..)
2013. febr. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem, nem nevezném senki szemeit csúnyának. Max. nem elég lebilincselő a tekintete számomra... ez bizonyára egyéni ízlés kérdése :)
2013. febr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Magas, fekete hajú, kigyúrt. Ez az összes nő ideálja.

Ha ettől eltérsz, le se szarnak.

2013. ápr. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 ivilicious ***** válasza:

ndhat bárki akármilyen ideált, úgyse azt fogod szeretni általában...aki épp meg fog.

nekem sosem volt ideálom, annyi,h ne legyen gebe és bejön a zöld szem,de am édes mindegy a szemszín is..

2013. ápr. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!