Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Nektek milyen fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nektek milyen fiúk jönnek be, van ideálotok?

Figyelt kérdés
2013. jan. 28. 10:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ahány Lány él a földön annyiféle ideál létezik :)
2013. jan. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Na erre a porhintésre kíváncsi leszek...
2013. jan. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%

ma 10:19


ne legyél szarkasztikus... az az én reszortom :D

2013. jan. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Eddig, ha egy pasit megnéztem, annak mindig volt borostája:) A magassága, haja, testalkata stb. változó volt, csak ez az egy maradt.
2013. jan. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
hááát pl eric bana, martin freeman:D
2013. jan. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Minimum legyen 2 lába, felsőteste, 2 keze, nyaka, feje, fején minden kellék, legyen a fejében is valami, és a lába közt is.
2013. jan. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Utolsót kiegészítve: És azt a valamit használni is tudja...
2013. jan. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Külsőre nincs kifejezetten ideálom, bármilyen stílusa lehet a fiúnak, ha jól áll neki, és ápolt :) Lehet kisfiús vagy borostás arcú is, a lényeg, hogy szép legyen a szeme és a mosolya. Legyen magasabb nálam, vékony vagy átlagos testalkattal. Tudjak vele mindenről beszélgetni, legyen sok közös témánk. Ne utasítsa el teljesen a romantikus dolgokat. Éreztesse velem, hogy számíthatok rá, és mindent elmondhatok neki. És a legfontosabb: szeressen úgy, ahogy vagyok.


Mielőtt bárki megkövezne, hogy magasak az elvárásaim, leszögezném, hogy én is ugyanezeket nyújtanám a másiknak :)


20/L

2013. jan. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
legyen magas, férfias, dús hajjal, lehet egy kis borosta is (de az nem létszükséglet) tehát az arca legyen azért vmennyire helyes..karbantartott, nem elplöttyedt test, de ne túlságosan kigyúrt, mert az nem szép.. illetve legyen a fejecskéjéban agy is, persze nem dísznek:) belső tulajdonságok: szinte mindegy, hisz ha megszeretem, elfogadom olyannak amilyen.. de azért bunkó meg érzéketlen ne legyen!
2013. febr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
utolsó 17/L
2013. febr. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!